Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mikortol kezdtetek el ujra...

Ti mikortol kezdtetek el ujra normal mososzert hasznalni a ruhamosashoz?

Figyelt kérdés
Lassan 2 eves a lanyom , meg mindig a babamososzerrel mosom a ruhakat nehogy allergias legyen vagy valami kiutese legyen a rendes mososzertol. Ti mikor tertetek vissza a normal mososzerhez?
2018. szept. 6. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha. A sajátomat is sensitive-vel szeretem mosni.
2018. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Én másfél éves korától. Nem volt allergiája. Pár hónapos korában volt a Johnson fürdetőtől.
2018. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Kezdetektől együtt mostam a lányaim ruháját a miénkkel normál mosószerrel.
2018. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam érzékeny bőrű, így 3 évesen is babamosószerrel mosok. 2 féle drogériai fürdetőtől is kiütéses volt pl. (Azóta antiallergént használok) örülök, hogy a sensitive mosószer nem okoz nála gondot.
2018. szept. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én ha majd együtt mosom a mienkkel


Nem érzéken a bőre, az illata miatt mosom az Ariel baby-ve

Nem sokal dragabb, mint a miénk

2018. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

En a mi ruhankkal egybe mosom a gyerek ruhaival a kezdetektol , sensitivvel es mar nagyon unom eszt a szagtalansagot es azt hogy nem jol mos , szerintem, Arielt es Persilt is szoktam hasznalni .Az oblito is sensitiv annak sincs szaga a ruhan .

Megfogom probalni a rendes mososzert , hatha nem ut ki rajta

2018. szept. 6. 09:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Amikor már a játszóterezéstől piszkosabb volt a ruhája, mint a miénk és együtt mostam - olyan 11 hós koruktól. Az enyémek ekcémásak (voltak), babaként mosódióztunk, de nem vettem észre különbséget, inkább az évszakoktól függött, mennyire jött elő, aztán kinőtték. Öblítőt viszont nem használok, nem szereti az én bőröm se, szerintem max. a statikusság elkerülésére takarókhoz, pulóverekhez érdemes, mert ugye bevonatként megmarad az anyagon. Ha illatosat akarsz, cseppents illóolajat a tartályba vagy tegyél illatosítót (pl. levendulát) a szekrénybe, fiókokba.
2018. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi eleve sensitivvel mosunk magunknak is mert a férjem minden más öblítőre és mosószerre allergiás és mindene viszket tőle, a Souldrops Sensitive öblítőnek amúgy finom illata van szerintem.
2018. szept. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Én eleve Ariellel és Persillel mostam mindig. Sosem vettem babamosószert.
2018. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, őszintén, én ugyanezért untam meg :D

De amúgy a Silannak van a mandulatejes Sensitive öblítője, aminek végülis van illata, de újabban nem találok sehol :/

2018. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!