Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal nők! Ti csinálnátok...

Fiatal nők! Ti csinálnátok olyat, hogy a barátotok tudta nélkül abbahagyod a fogamzásgátló szedését, mert babát szeretnél?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre jobban félek emiatt. Sokszor mondja azt hogy mennyire vágyik arra, hogy anyuka legyen. Meg az utcán annyira nézi a kisgyerekeket mostanában. Kicsit félek attól, hogy abba hagyja a tablettát. Mert sokszor nagyon önfejű. És nem gondol bele dolgokba sokszor.


Köszi előre is a válaszokat!


2018. szept. 10. 20:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Hat en nem csinálnék ilyet, ha fogamzásgatlót használnék, mert akkor hovába bizalom. Legfeljebb akkor ha már húzza-halassza a dolgot több éve.


Lehet, azért mondogatja, hogy neked célozgasson, mielőtt felveti, mi lenne, ha ezentúl nem vedekeznétek! S ezzel készíti elő a terepet.


Amugy hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

2018. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem dehogy

Ez aljas módszer

Nem eröltethetsz rá senkire semmit

Olyan nincs hogy “véletlenűl” teherbe esel és megfogod örökre a pasit


Nézd az én esemet

Boldog párkapcsolatban éltem terveztük is a gyermeket

Nehezen de sikerült és hónap végén lesz 2 hónapja h szét mentünk én egyedűl maradtam a kicsivel aki decemberben lesz 2 éves

A gyermek édesapja már a 2. Héten más nővel volt!

Azt hogy miért lett vége a mi kapcsolatunknak azt nem részletezném

Akikkel rendszeresen beszélgetek itt Ők tudják!

Ha kiváncsi vagy a miértre akkor írj

Mindenesetre ezt undorítónak tartom

Ennél aljasabb már az amikor a Nő képes gombostűvel kiszurkálni az óvszert ,hogy hát “ baleset” történjen és mit ad isten pont a ciklusa közepén kíván meg rohadtúl

2018. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Soha!
2018. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Felhőcske!

Sajnálom, hogy ez történt. De mostmár legalább tudod a választ az akkori kerdesre. Egyébként jobbam vagy már egészségügxileg.


Tudom, ez nem a kerdeshez tartozik, de arra már válaszoltam.

2018. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egy barátommal megtették ezt.

Gyerek lett belőle

2018. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ő 23 én 25 éves vagyok, 8 hónapja ismerjük egymást. És szeretnék gyereket én is, de még később.
2018. szept. 10. 21:09
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem bízol benne, akkor nézz bele néha a táskájába, hogy ki van váltva a gyógyszer és rendesen fogynak a tabletták belőle.

Amúgy nyilván nem csinálnék ilyet, ez egy nagy döntés, és a férfinek is ugyanannyi beleszólása van ebbe. Ha nem tudnék megbékülni a gondolattal, vagy látnám, hogy a pasi soha nem akar gyereket, akkor elgondolkoznék inkább a különváláson.

2018. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

8 hónap után még erthető, hogy várnál a babával.

Remélem a barátnőd nem csinál ilyet, es csak célozgatni akar neked, hogy lassan elkezdhetnétek probálkozni.


Esetleg vesd fel neki témának a babákat. S hogy a késöbbiekben szeretnél. Akkor lehet azt mondja, ő mar most.

2018. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a táskájába ne néz be mert abból balhé lehet ha esetleg olyan a nő.

Én is azt javaslom hogy mikor a legközelebb làtod mennyire nézi az utcán a gyerkőcöt TE hozd fel a témát hogy majd egyszer te is szeretnéd. Igy picit megnyugszik majd hogy a fejedben van neked is, és nem kell gondolkodnia miként hozza fel ő a témát. Vagy ahogy írta előttem a válaszoló ő meg reagál majd azzal hogy ő már most szeretne. Akkor megtudjátok beszélni. Így ő is megnyugszik hogy nem zárkózol el és te is hogy lebeszéltétek, nem kell aggódnod ilyen miatt.

2018. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Én sajnos ismerek olyat, aki panaszkodott, hogy ezzel a csellel sem tudja elérni, hogy terhes legyen, mert a párja ragaszkodik a gumihoz. Pedig már javasolta neki, hogy majd ő szed gyógyszert (és akkor "elfelejthetné" bevenni), de nem ált kötélnek.

Szóval ezt javaslom neked is, húzz gumit.

2018. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!