Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vérhigítót kell szúrjak...

Vérhigítót kell szúrjak terhesség alatt és szülés után. Ti hova adtátok?

Figyelt kérdés

Már a végén vagyok a terhességnek, 37+3 napos. Eddig hasba szúrta a férjem de már szinte mind lilul és csomósodik. Nem igazán bírja már az a terület.

Megpróbálta a fenekembe is, de eléggé fájdalmas.

Hova lehetne még adni ahol nem olyan vészes?


Annyi, hogy sajna erős tűfóbiám van, a baba miatt győztem le, mert tudtam, hogy szúrás nélkül nem lehetek terhesség alatt. Viszont a hasam már megszoktam egy új hely ahova szúrnak nagyon megrémít, főleg ha fájdalmas lesz. Ezért félek pl a felkartól ami olyan mint az oltás gyerekkoromban, nem épp szép emlékkel.

De ha az a legjobb beletörődöm.


2018. szept. 15. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is vérhigítóztam végig. Én felkarba adtam be, mert a kórházban is így adták 3 hónpon keresztül. Igaz, így mindig csak ugyanabba a karba tudtam adni.

De egyébként combba is lehet.

2018. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Császár után én felkarba adtam be magamnak.A hasamba adni nem bírtam volna.Ha jól összecsippenti párod a kezeden a bőrt akkor csak egy kis szúnyogcsípésre emlékeztető érzésed lesz.A legjobb ha elfordítod a fejed és nem is látod.Kitartás.Ügyes voltál már mennyi ilyenen túl vagy hamarosan vége a szurkálásnak és lesz egy csodaszép babád:)
2018. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az oldalamba (úszógumi) adtam amikor nagy volt a hasam.
2018. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor nagy volt a hasam és már oldalt is alig bírtam összecsípni, próbáltam a combomba, de ott jobban fájt, így végig maradt a váltott oldal a has szélén.
2018. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Terhesség elején hasba adtam én is, de amikor már nagyobb lett a hasam és nem tudtam összecsípni a bőrt akkor átváltottam combra. Ott is a comb felső részére, ott nem fáj és nem is lilul. A hasam nekem is katasztrófálisan nézett ki...
2018. szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapig szúrta a férjem, én még odanézni se bírtam, a gondolattól is zsibbadt a lábam :)

A hasamba nem akartam, úgyhogy felkar, váltogatva, 1-2 alkalommal lett csomós meg véraláfutásos.

2018. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, ne az izomba menjen, hanem csak a bőr alá, szóval olyan helyre, ahol össze tudod csippenteni a bőröd. Magadnak legkönnyebb a comb oldala, ha már feszül a hasad, szerintem az kevésbé rémisztő is, na meg a nadrág dereka sem zavarja majd. (Az orvosom nekem azt mondta: a fülcimpámba is adhatnám, onnan is felszívódik.:) )
2018. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! Igen eddig olyan 160-170 szurin vagyok túl. Már nagyon várom a végét. Volt már egy mélyvénás trombózisom, akkor a hasamba kaptam a kórházban, valahogy azt szoktam meg. De már csak oldalra lehet adni mert elöl nem lehet összecsípni így csomósodik, túl kicsi a terület ahol terheljük.

Akkor a combot és felkart lehet kipróbálni még mi a jobb. Hátha bejön valamelyik, ami nem annyira fáj, legalább szülésig míg kicsit fellélegezhet a pocim.

2018. szept. 15. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak hasba, illetve nagy hasnál oldalra adtam. Comb nekem fájt, de oda is lehet. Felkarba a kórházba adják, de hematológus szerint oda nem lehetne.
2018. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!