Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthonlévő anyukák, hogy...

Otthonlévő anyukák, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Főleg azok, akikkel nincs minden nap otthon a párjuk. Az enyém külföldön dolgozik és hétfőtől csütörtökig magunk vagyunk a kislányommal. Akit imádok és bármit feláldoznék érte, csak néha nagyon felerősíti bennem, hogy hiányzik apa. Nagymamák jönnek lelkesen, de mégsem ugyanaz, magányosnak érzem magam.
2018. szept. 16. 18:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még csak 3 hetesek vagyunk. Könnyebb lesz majd?
2018. szept. 16. 18:55
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Könnyebb az nem lesz, nekem az eleje volt egyszerűbb, mert jófej a lányom, alszik, eszik, de mikor elindulnak onnantól sokkal nehezebb.
2018. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy egyes számban kezdesz újra beszélni, felébredsz a gyerekágy-kómából, jobb lesz. Senkiért nem kell feláldozni semmit. Én a gyerek helyében nem köszönném meg neked a mártírkodást.
2018. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
37%
Biztosan.
2018. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltétlen lesz könnyebb de egész más lesz ahogy majd nő a gyerek és többet kell vele foglalkozni.
2018. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Azt elhiszem, hogy így nehéz. Én pl. be nem vállaltam volna így a gyereket. Minden életkornak meglesznek a nehézségei.
2018. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Nekem teljesen okés, a távkapcsolatot is jól bírom. Introvertált vagyok, nagyon jól el tudom magam foglalni egyedül hosszú távon is. A gyerekkel meg mindig történik valami vicces, izgalmas, érdekes, cuki dolog, szóval amúgy se unatkoznék. Apuka hajón dolgozik 6 hét munka 6 hét itthonlét váltással.
2018. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Az reeő 3 hét habos babos volt még

11. Héten volt egy mélypont

Most megint jó

Tuti lesz még pár mélypont..

Sokkal

Több felnőtt társasághoz szoktam

Caxak ennyi a bajom

2018. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Nekem könnyebb lett, mikor elkezdtem kimozdulni vele, akkor volt 3 hetes. nemcsak sétálni, hanem programokra, főleg baba-mama klubokat próbáltam ki, lettek ismerőseim, barátaim, illetve egy szinten otthon levő barátnőmmel eljezdtunk hetente egyszer kávézni járni (ehhez mindketten utaztunk egy órát)
2018. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Innentől csak egyre nehezebb lesz, még kb. 18 évig. Sok sikert!
2018. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!