Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy bizonyítsam be a férjemne...

Hogy bizonyítsam be a férjemnek, hogy attól még, hogy itthon vagyok, én sem lopom a napot?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a 2 hónapos kislányommal, aki egy nagyon problémás terhességből, császárral született, és kizárólag anyatejet kap.

Mivel az egész terhességet végig kellett feküdnöm (ami szerinte henyélés volt, és milyen jó volt nekem...), ma hozzám vágta, hogy miért nem megyek át neki segíteni a családi vállalkozásba, sugallva, hogy úgy is belefér az időmbe, és számonkérte, hogy mit is csinálok itthon egész nap...

Mindeközben a kislányom 2 óránként szopizik, időnként hasfájós, így csak sétálgatok fel- alá a lakásban vele, rendben tartom a házat, és azon vagyok folyamatosan, hogy ne apadjon el a tejem, és a babámnak minőségi időtöltései legyenek, amitől fejlődhet, nem csak becseszem a kiságyba és kész... De a férjem szerint itt az idő, hogy besegítsek neki a munkába (fizikai), mert neki heróltja van már tőle...


2018. szept. 17. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Fejsz le tejet, üvegben otthon hagyod. A férjed kezébe adod a babát, mert nem a te gyereked, hanem a tietek. Aztán elhúzol otthonról két órára, mert itt az ideje Pl. fodrászhoz menni is. 😉 És megkéred, hogy ha már otthon van, léccí seperjen fel.

Ebből nyugodtan csinálj rendszert.

Aztán gyorsan át fogja értékelni, hogy mennyire nem kell csinálni semmit a baba mellett.

2018. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Férjed egy bunkó.

Én 6 hónapos babával vagyok itthon, aki egy kisangyal,se hasfájás, éjszaka 14 órát alszik 1-2 ébredéssel jókedvű, stb. De így is van épp elég dolog vele és mellette (háztartás), mégsem kaptam soha rosszalló megjegyzést a férjemtől semmiért. Látja ő pontosan a hétvégeken, hogy milyen fárasztó is ez. Mindig azt mondja csak az számít a kislányunk fejlődjön rendesen, legyen tiszta ruha, a többi őt nem zavarja, ha épp nem csillog a lakás vagy nem főztem.

Mondanám, hogy hagyd őket kettesben egy napra, pár órára, de szoptatás mellett ezt nem lehet. Hátha akkor észbekapna.

2018. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Együttérzek veled az én férjem is ilyen. Én itthon vagyok a négy hónapos fiúnkkal,anyatejes ő is,van egy 4 éves nővére,akit viszek-hozok az oviba. Mellette főzök,vezetem a háztartást. Ha itthon van a telefonjával játszik. Annyit segit,hogy a babát fürdeti. És ezzel megállt a tudomány. Sokszor tiszta ideg vagyok már,és még ő van megsértődve. Nagyon unom már.

A nagylány most volt beteg,az orvoshoz nem akartam vinni a picit,így megkérdeztem hogy ő is jön velünk az orvoshoz( gondoltam addig kinnt tologatja a babakocsiba a kicsit,hogy ne kelljen a rendelőbe bevinni a.sok beteg közé) de úgy fölháborodott,azt vágta a.fejemhez hogy nem igaz,hogy egyedül nem tudom elvinni az orvoshoz a gyereket. Nagyon sok ilyen jellegű megnyilvánulása van.

2018. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
3-as, és az elsővel még mintaapa volt?
2018. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Úgy, hogy ne csinálj semmit azon kívül ami a baba ellátásával függ össze.Ha hazaér és nincs kaja, nincs elmosogatva, tele a szemetes és a szennyestartó, mondd neki na apukám ez az amikor nem csinálok semmit.

Mégis hova tennéd a babát amíg dolgozol?

Mekkora egy tuskó!Én hamar helyre tenném.Állj a sarkadra mert ez csak rosszabb lesz.

2018. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Többet segített az elsőnél,de akkor sem vitte túlzásba. Azért vállaltam a második gyermeket,mert megígérte,hogy mindenben segít majd...

De félreértés ne essék a gyermekeim imádom.

2018. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Ezért nem kell tahónak szülni, gondolom már korábban is láttad, hogy ilyen.
2018. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj hogy te anya lettél és neked a gyerek fontos. Neki meg még mindig saját maga. És rohadtul feszült hogy te nem őt rajongod körül...

A vége az lesz hogy otthagyod mert nem bírod tovább a bunkóságait vagy ő megcsal mert el van hanyagolva és hát ő szegény és jár neki a ...

2018. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is ilyen, de egészen addig nagyon sokat segített amíg a kedves anyósom telebeszelte a fejét hogy nekem az átdolgozott hogy őt kiszolgaljam. Hát szerintem pedig nem.
2018. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi, a telefon atirta. Szóval az a dolgom, hogy őt kiszolgaljam.
2018. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!