Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyerektartásdíj, büntetöügy,...

Gyerektartásdíj, büntetöügy, lehet ebböl büntetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyermektartásdíj hátralék!2015 óta most lesz egy előkészitő ülés büntetőügy "tartásdíj hátralék miatt"

A lényeg 2015 júniúsba feljelentett volt párom mert kevesebbet fizettem.Kaptam 1év halasztást pártfogóval.

Na most közbe mi 2016Márciusba megeggyeztünk a tartásdíjba,polgári peres úton,lett bírósági végzés is.Elmondta ott, nekem nincs tartozásom felé,és ezis belelett vezetve.

Az ügyészség nem tudja hogy mi már több mint 2éve megeggyeztünk és fizetem is rendesen gyt.

Kb 2015júnitól -2016februárig van 100ezer ft "elmaradás" Amíről elismerte hogy nem kéri.

Most én mit tudok így tenni a bíróságon?Kaphatok így akármit is?Hogy

zajlik egy ilyen ülés?

Meg ha ő most azt mondja hogy így van ahogy leírtam,akkor megszüntetik az eljárást?

Mondjuk ha mást mondana hazudna,és én tudom bizonyítani.

Remélem tud valaki segíteni,mert nagyon idegesít ez a dolog.Ha nem értetek valamit nyugodtan kérdezetek.

Köszi a válaszokat!


2018. szept. 18. 17:50
 1/4 anonim válasza:
67%

A város megelőlegezte neki a gyt-t amit nem fizettél? Mert ha igen, akkor rajtad behajthatják.


Annyival tartozol ami végzésben van nem pedig amit beszéltetek a "levegőbe"

2018. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia,nem elölegeztek semmit..

Nem a levegőbe eggyeztünk meg,ha elolvasod rendesen amit írtam akkor láttod hogy poégári perbe,és elmondta ott nincs elmaradásom felé..

2018. szept. 18. 18:27
 3/4 anonim válasza:

Akkor ha végzésben áll az hogy nincs elmaradásod, tartozásod, akkor nem invitálnak "ülésre"sem.

Ellentmondás van abban amit írtál.

2018. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na remélem érted amit írok most;

Feljelentett rendőrségen,2015be ez BÜNTETŐÜGY..amiböl még most lessz tárgyalás...

De én ugyanakkor kértem POLGÁRI perbe a gyerektartás csökkentését..és ott eggyeztünk meg,a havi gyt-ról,és abba hogy elmaradásom felé nincs ezt elmondta,benne van a végzésbe.Ez a feljelentéstől után, pár hónapra volt.

A büntetőügybe ő nem jelezte az ügyésznek hogy mimár megálapodtunk,és ők nem tudnak a megálapodásunkról.Remélem érthető amit írtam,köszi a válaszod.

2018. szept. 18. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!