Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem abnormális...

Csak szerintem abnormális hogy szülés után egyesek alig bírják kivárni a megszabott időt, és csak a szexen jár az eszük?

Figyelt kérdés
2018. szept. 20. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Igen csak szerinted:)

Bár leginkább akkor nagyon kívánatos a nő, mikor terhes :)

2018. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Igen, csak szerinted.

Senki nem egyforma, örülnék 10szer ennyi libidónak, mint amennyi nekem jutott, de mégsem tartom abnormálisnak a többieket ettől függetlenül mert én ilyen vagyok.

2018. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

12:25-ös "Bár leginkább akkor nagyon kívánatos a nő, mikor terhes"


A kívánatos NEM AZT jelenti, hogy kivánja a szexet, HANEM AZT, hogy öt kívánja meg minden egészséges ellenkezö nemü ember! Amit írtál, azt jelenti, hoyg a terhes nöt kívánják meg a férfiak!

Ha azt írtad volna, amit akartál, akkor így kellett volna fogalmazni: leginkább akkor nagyon kívánjy a nő, mikor terhes. (De ez sem igaz a legtöbb terhesre, de ez lényegtelen is)

2018. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Csak szerinted. Miért lenne abnormális, hogy egy egészséges nő egy harmonikus párkapcsolatban kívánja az összebújást? Nekem az az abnormális, ha egy nő szülés után elfelejti, hogy a gyerekén kívül van egy férje/párja is.
2018. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem abnormális.És nem a szexen, hanom azon IS jár az esze.Ha belegondolsz, nagyon nagy fokú hormonváltozás éri a nő testét, szóval egyáltalán nem meglepő.Mellette a tiltott dolog vonzalma is közrejátszik.

A gond nem itt van, hanem ha nem várja ki az időt akkor egészségügyi peoblémái lehetnek, ami nem játék.


Tök normális kívánni és gondolni rá, más kérdés tud e magán uralkodni, vagy bevállalja e a betegség kockázatát a szexért.

2018. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Nekem első szülésem után eszembe sem jutott a szex, fájt az alfelem, állandóan folyt a tej a mellemből, ami nem mellesleg fájt és feszült, 6 hétig véreztem, emellett szinte semmit sem aludtam, sem éjjel sem nappal. Simán kibírtam a 6, sőt még 8 hetet is.

A második szülés után jobb volt a helyzet valamivel, de akkor sem esett nehezemre kibírni a 6 hetes kontrollig.

2018. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Irigykedem, nekem lassan másfél év után is a béka s.egge alatt van a libidóm.
2018. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Elméletileg a hormonoknak ùgy kellene játszaniuk, hogy ne kívánja a nő a szexet, amíg nem regenerálódik. Csakhogy nem mindig a "nagykönyv" szerint működik az emberi test. Mindkét szülésem után nagyon hamar visszatèrt a libidóm. Abnormálisnak abnormális, de én már csak ilyen vacakul vagyok összerakva. ;)
2018. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

9 hónapig el voltam tilva a szextől, szerinted nem számoltam a heteket vissza 6 hetesnél?

Nem tartottam abnormálisnak, úgyse olyan volt az első ennyi idő után mint vártuk , hanem kb mint egy szüzesség elvesztés .

2018. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
De emberek, nem a szex tilos, csak a hüvelyi behatolás. Elèg baj, ha leragadunk ott, hogy szex= közösülés.
2018. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!