Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Könnyen kezelhető gyerekcipő?

Könnyen kezelhető gyerekcipő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tud valaki ajánlani egy olyan gyerekcipőt, amiben kényelmesen és biztonságosan lehet kint játszani (pl. mászókázni, futkosni is), és nagyon könnyen kitakarítható?


Minden sportosabb cipőnek van egy kivehető talpbetéte és úgy utálom, hogy mindig tele megy homokkal! Nem lehet egyszerűen kiönteni, kirázni, mindig ki kell venni a betétet is és úgy porszívózom ki belőle - minden nap.


Valami tépőzáras, könnyen felvehető, strapabíró cipő ötlet kellene, amivel egy óvodás is könnyen boldogul.


Köszi!


2018. szept. 20. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a Decathlonos cipőket fiamnak.

Pont azért, mert kivehető talpbetétes, így sokkal könnyebb homoktalanítani.


Olyat keresel, ami nem kivehető talpbetétes??? Azt miért könnyebb tisztítani?

2018. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sketchers.

Meglepődtem mennyire jó, nekünk is első cipőnk tőlúk, nagyonjó gyerekcipőik vannak, nagyon könnyüek és kényelmesek, és egyszerű fel-le venni.

Nincs talpbetét se bennük.

2018. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a szamos és richter vált be. Jó minőség, könnyen takarítható - sose volt még külön ünneplős cipője meg játszós, de mindig vállalható volt egy vizes kefélés után. Mondjuk a homokozóban a homok ezekbe is belemegy.
2018. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!