Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek kettő vagy több gyereke...

Akinek kettő vagy több gyereke van: egyformán szeretitek mindegyiket?

Figyelt kérdés
Az ember ugyanúgy szereti minden gyerekét? Tudom, soha senki nem mondana olyat, hogy az egyik gyerekét jobban szereti, mint a másikat, de ez egy névtelen oldal, érdekel, hogy van-e olyan, aki az egyik gyerekét kevésbé szereti?
2018. szept. 29. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Amikor csak a fiam volt, el sem tudtam képzelni, hogy lehet még egy gyereket ennyire szeretni. Szinte rajongásig imádtam. Amikor a lányommal terhes lettem, aggódtam, hogy fogom-e tudni szeretni, főleg, hogy fiús anyukának gondoltam magam. Megszületett a lányom, már amikor megláttam, sírtam, annyira szerettem. Ez a mai napig így van, mindkettőt imádom, szeretem, a tehetném egész nap ölelgetném, puszilnám őket (ezt a fiam már nem nagyon hagyja, mert már 9 éves :D ). Sokszor, mikor este elalszanak, akkor csak nézem őket, hogy lehetnek ennyire tökéletesek (nekem azok), hogy lehet ennyire szeretni valakit.
2018. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Igen, szeretni ugyan úgy szeretem mindkettőt, de a figyelem megoszlik. Általában a kicsivel többet foglalkozok, de ma pl. a nagy igényelt jobban (beteg), szóval a kicsivel most minimálisat foglalkoztam, etetés, pelusozás, a többi mind apára maradt most. Ez a legrosszabb az egészben, hogy nem tudsz kettészakadni.

Viszont ismerek olyan szülőt, aki jobban szerereti az egyiket a másiknál. Igen, van ilyen.

2018. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
A kicsit jobban szeretem
2018. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanannyira, de nem ugyanúgy.Három különböző személyiség.

A nagy fiam lassan 20 éves, ha meglátom elönt a büszkeség, a szeretet, a féltés.Ő már nem velem él. A k8csi 1 éves fiú.Cukiságbomba, ugye teljesen rám utalva még.És van az egy szem kislányom, aki 12, kiskamasz.Nem lehet ugyan úgy szeretni őket.De ugyanannyira igen.

2018. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanígy vagyok, mint az 1.válaszoló, csak nekem egy 3 éves kislányom és egy 1 hónapos kisfiam van.

Mintha minden szavát én írtam volna. 😀

Szerelmeim! 💝

2018. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy 1. írta, mintha én írtam volna :)

8 éves a fiam és 1 éves a lányom.

2018. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!