Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zelina névről vélemény?

Zelina névről vélemény?

Figyelt kérdés
Minap láttam, hogy egy kislánynak ez a neve és nagyon megtetszett. Mi a véleményetek róla?
2018. okt. 4. 11:41
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Szerintetek ez a név milyem vezetéknévhez illik pl. gyakorihoz mint a Nagy, Kovács, Magyar stb. vagy inkább a ritkább, különlegesebb vezetéknevekhez?
2018. okt. 6. 05:56
 12/35 anonim ***** válasza:
48%
Borzalmasan ronda.
2018. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem szép, én adnám.

De felesleges megkerdezni a köznépet, úgyis mindenki mást mond.Érdemes elolvasni a névadasról:

[link]

2018. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Az èn kislànyom Elina! "Z" nèlkül! Majdnem ugyanaz. 😀 Elèg megosztò nèv: aki hallja vagy azt mondja, hogy gyönyörű vagy azt, hogy honnan szedtük ezt a furcsa nevet! A Zelina is szèp nèv. Ha ez az igazi,ne hallgassatok màsra, èn sem bàntam meg az Elinàt, pedig sokan le akartak ròla beszèlni.
2018. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó, itt az a lényeg hogy majd a lányod se bánja meg, mert neki kell együttélni ezzel a névvel, nem neked.


Zelina nekem nagyon nem tetszik, magyar gyereknek nem áll jól szerintem, de ti gyereketek, olyan nevet adtok amilyet akartok, max megváltoztatja.

2018. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon szép egyedi, most hallom először de nagyon tetszik és az Elina is :) adnám a gyerekemnek.
2018. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
73%
#14 vagyok! Azèrt szerintem az Elina nem tartozik a vàllalhatatlan kategòriàba. Az Edina ès Eliza "elfogadott", ezektől csak egy betűvel tèr el. 😉 Majd meglàtjuk! Mèg csak 3 èves, de egyenlőre szereti a nevèt! 😊
2018. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
56%
Itt olvastam és azóta felírták a listára :D
2018. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
34%
Nekem a Zeline jobban tetszik, ami régi magyar eredetű név. Amúgy a Zelina az angol Seline változata, de akkor inkább Szelina.
2018. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
47%

Az én kislányom meg Zenina😊

A Zélián is gondolkodtunk,elég hasonló mindkettő.

Ezek alapján nekem is tetszik a Zelina.Különleges számomra,de nem válallhatatlan és cifra.

2018. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!