Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj, ha a 3 hónapos babám...

Baj, ha a 3 hónapos babám nyugodtan elvan magában?

Figyelt kérdés
Már elég sokat fent van napközben de nem követeli hogy vegyem fel és foglalkozzak vele, nézelődik a helyen ha odamegyek hozza mosolyog és figyel. Másnál is van ilyen? Egyébként koraszülött egy hónappal korábban érkezett.
2018. okt. 15. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki🙃🙃🙃
2018. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem baj.Lesz időszak mikor nem bírsz majd mozdulni se tőle:)

Időre született a lányom ő is ilyen volt 3 hónaposan.8 hónapos korában meg a játszószőnyege szélén ültem 2 hónapon keresztül,mert már attól kész volt ha csak felálltam.:D

2018. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? Örülj neki! :) Lesz majd biztosan matrica korszaka, addig legalább tudod végezni normálisan a dolgaidat. Hangodat hallja, szükség esetén lát téged, pont jó. Nekem a kisebbik ilyen, 8-9 hónaposan volt egy kis szepa, de a mai napig (1 éves) jól elvan, játszik egymagában is. A nagy 2 emberes volt úgy 1,5 éves koráig, piszok fárasztó volt, a ház állandóan szaladt, főzni csak éjjel tudtam.

Ha megkapja a kellő figyelmet, törődést, közös játékidőt, nem kell aggódni.

2018. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem baj, ő az átlagnál intelligensebb lesz, akinek majd nagy teret kell adnod, hogy szárnyalhasson a maga kis dolgaiban. Örülj neki.
2018. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!