Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valamelyikőtök babájának...

Van valamelyikőtök babájának névre szóló plédje/takarója?

Figyelt kérdés

Tesómék kislányának gondoltam ajándékba. Szerintetek jó minőségű?Megéri az árát?

Ilyenre gondoltam:

[link]


2010. jún. 24. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Menj fel a vaterára, ott 1-2 ezerrel olcsóbbat és szebbet is kapsz újan.
2010. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát ezek nem túl szépek!
2010. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

ez szebb


[link]

2010. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
MIért? Te tudsz valahol szebbet? Szívesen megnézném. :)
2010. jún. 24. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
A teszveszes nekem nagyon tetszik, szerintem szebb, mint amit te linkeltél be, szerintem a fiamnak keresztelő ruhát is tőle fogom megrendelni. :D
2010. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit te linkeltél be, sokkal szebb! Tesóm is vett már a rokonságban, és ismerőssel hímeztette bele a kislány nevét. Csak vett egy tetszőleges plédet, egy vajszínűt, és utána a közepébe hímezték a nevet, alulra a születési dátumot. Nagyon szép lett.
2010. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy nagyon kedves barátnőm varr megrendelésre takarót, párnát, bármit. Nézd meg a honlapot, www.melimuvek.hu

névre szóló nincs fent, de ha felveszed vele a kapcsolatot biztosan varr neked olyat amilyet szeretnél és biztosan olcsóbban mint ezek.

2010. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2010. jún. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!