Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, tudnátok küldeni...

Kismamák, tudnátok küldeni képet, hogy mekkora most a pocakotok?

Figyelt kérdés
Még nagyon a terhességem elején vagyok, és kíváncsi lennék, hogy kb. mekkora lesz majd a pocakom...

2018. okt. 22. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
guglizz
2018. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Első baba. A kép 16-20-25 hetesen készült.

2018. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
2dik vagyok, egyébként mindenkinél más, van akinek mégkisebb mint az enyém van akinek jóval nagyobb már, szoval nem tudhatod a tied mekkora lesz, viszont áltanánosságba esetleg kapsz egy képet róla😊
2018. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Most komolyan, a google tele van millió pocakos fotóval, terhességi héttel együtt. Mivel jobb ha kapsz itt 6 nőtől fotót?


Le lehet pontozni de azt hiszem ez igazán hasznos válasz volt hisz adtam egy ésszerű tippet kb. ezer fotóra, ahelyett hogy becsatoltam volna magamról egyet. Sosem voltam birka, inkabb valódi hasznos választ szeretek adni.

2018. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Miért gondolom azt hogy ilyen kérdést, meg hogy küldj képet, csak valami perverz férfi irhat ki? :)
2018. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Küldjek magamról esetleg képet? Akkor elhiszed, hogy Nő vagyok?
2018. okt. 24. 22:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen
2018. okt. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én küldhetnék, de csak elijesztenélek, mert ikreket várok :D
2018. nov. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolso válaszolo Gratulálok az ikrekhez. google tele van pocakos képekkel,oda va nirva a hét.has nagysága sok mindentől függ
2021. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!