Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Orvosi egyetem alatt kisbabát...

Orvosi egyetem alatt kisbabát várni, gyermeket nevelni? Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Igaz, még nem tartok ott, de egy nap szeretnék nőgyógyászként dolgozni. Úgy tudom, hogy az egyetem elvégzése 11-13 év. 20 évesen végzem a gimnáziumot, mivel öt osztályos iskolába jártam. Ez azt jelenti, hogy körülbelül 30 évesen végeznék az egyetemmel.

Sokat olvastam ezzel a témával kapcsolatban. Nem tudom, hogy mi lenne a legmegfelelőbb megoldás.

-30 évesen világra hozni az első gyermekemet

vagy

-Egyetem alatt fiatalabban babát vállalni és rengeteg családi segítséggel nevelni a kisbabát


Talán ez az egyik legbonyolultabb kérdés, amivel kapcsolatban egyszerűen nem tudok határozottan dönteni, ezért is kérem a segítségeteket. Minden tanácsot, történetet, tapasztalatot szívesen fogadok! Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2018. okt. 23. 20:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%

Úgy tudom, hogy az egyetem elvégzése 11-13 év


NA, szerintem itt add is fel. Hogy ekkora ótvar baromságot honnan szesz, jó kérdés, de ennyi ésszel ne agyalj az orvosin. Az egyetem hat év. Ha neked ez 11-ig tart, régen rossz.

2018. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

Sógornőmnek sikerült.

Mostanában lett szakorvos, a gyereke bölcsis volt, mert még dolgozik is ugye, de megcsinálta. Rokoni segítség nélkül sajnos, nekik semmilyen segítségük nincs.

2018. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
6 ev az orvosi :D 13 ev?? Ezt honnan szedted? :D
2018. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Szerintetek 6 év alatt szakorvos lesz?nézetek már utána,mielőtt lehülyézitek.
2018. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem azt írta, hogy szakorvos... azt írta, 11-13 év az egyetem. MArha nagy különbség.
2018. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy 6 év az általános orvosi képzés. Nőgyógyász szeretnék lenni, nem körzeti orvos. Azért írtam a 13-at is, mert nem találtam pontos adatot. Ha sebész szeretnék lenni, akkor tudom, hogy általános után kéne még tanulnom 7 évet. Azt nem tudom, hogy az általános képzés (6 év) után 5-öt vagy 7-et kell tanulni ahhoz, hogy nőgyógyász lehessek.
2018. okt. 23. 21:02
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Ez már szőrszálhasogatás.és igen,nőgyógyász 11 év alatt válhat belőle.
2018. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
Kérdezted már!
2018. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Nőgyógyász szeretnék lenni, nem körzeti orvos.


Háziorvosnak is kell szakvizsga...

2018. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

Itt is van, kérdezted már. Nen értem az ilyet. Kaptál válaszokat. Ha nem elég, emeld ki.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2018. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!