Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adamo hinta albérletbe?

Adamo hinta albérletbe?

Figyelt kérdés

Albérletben lakók nektek engedte a tulajdonos, tulajdonosok ti megengednetek, hogy a hinta kompot befúrják a mennyezetbe, természetesen azzal a feltétellel, hogy kikoltozeskor az eredeti állapot visszaállítására kerül.


Sogoromek albérletben laknak, első babajukat várják és nagyon megtetszett nekik a kisfiunk adamo hintaja. Nagyon szívesen vennénk a ferjemmel babavaro ajándéknak nekik egy ilyen hintat. Sajnos az alvanyos megoldás nem férne el náluk.


Nyilvan az ő általuk bérelt lakás tulajdonosával kell majd egyeztetni, csak kiváncsi vagyok mi a tapasztalat a kérdésben.


2018. okt. 28. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért ne férne el az állvány? Nem foglal többet, mint ami a hintának kell, hogy használható legyen.


Nekünk állvánnyal volt bérelt lakásban.

2018. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi adunk ki lakást, és nem, nem engedtük az albérlőnek. Azért szétfúrni egy plafont az nem kis dolog, és az, hogy utána begletteli a lyukat kifejezetten veszélyes is , ha az utána következő lakó mondjuk új csillàrt akarsz szerelni , és nem tudja hogy ott fúrva volt a plafon.

Nem értem miért nem férne el az állvány? Azt csak magasságban nagy.

2018. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szetintem nagy helyet foglal, kepek alapján is, illetve amikor mi vettük a miénket, akkor élőben is úgy tűnt, higy elég helyigényes.


Lehet így valami más ajándékot kell nézni.


Koszonom a válaszokat.

2018. okt. 28. 10:28
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Én megértem az állvány kérdést, nekünk is zsúfolt a lakásunk (45-50 nm), ráadásul tetőtéri, döntött falakkal és nem tudnánk kikerülni ha állvánnyal lenne..

Viszont nálunk is ha fúrva lenne, lenne helye, mert vannak olyan részei a lakásnak, ahol lógva elférne. Hülyén hangzik, mert igen, a lógó hinta is helyet foglal, de itt ülök a nappaliban és látom a különbséget magam előtt.


A fal fúrást nekünk engedik, úgy hogy átadáskor "betömjük". De igen, ez tulaj függő. Mert ha én lennék a tulaj, tudnám, hogy hosszútávon nem kifizetődő az össze vissza furkálás. Még az álló falakban sem.. Szóval a kérdés nehéz. A legtöbb tulaj a képek, polcok felfúrását se szereti.

2018. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, egy lyuk is azt eredményezheti, hogy komplett falszakaszok megrepednek, ezért alapjáraton is minimalizálom a mennyezetbe fúrt lyukak számát.
2018. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4, szerintem csak szemre foglal több helyet, mert felfúrva is kell min. 1,5 méter sugarú környi szabad hely körülötte, hogy lehessen használni. Ha annyi van körülötte, elfér az állvány is.

Mi állvánnyal kezdtünk, utána 10 kg felett fefúrtuk. Akkor már saját lakásba.

2018. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Választ kaptál a kérdésedre

Ha szabad tippet adnek

Adamonal van sokkal jobb, babának is jobb.

Indigo hinta nagyjából ugyanolyan csak nem tud benne felülni majd olyan könnyen, mint adamo hintában!! És amúgy olcsóbb is...

2018. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk az ajtófélfába van fúrva a konyha és a nappali közé. Egy darab "malacfarok" kampó, Adamoval és rugós hintával is használjuk.

De tutit csak a tulaj fog mondani, hogy engedi-e.

2018. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem engedtünk fúrni mi sem az albérlőknek, nekünk meg mikor béreltünk lakást, 4,5 méteres volt a belmagasság, ott vicces lett volna az Adamot lengetni, szóval szerintem is állvány. Viszont egyeztessenek a tulajjal, mert néha engedik, hátha.
2018. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!