Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a névről?

Mit gondoltok erről a névről?

Figyelt kérdés
Gyarmati Lora Bella lenne a neve a babának. Mit gondoltok erről a névről?

2018. nov. 1. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Lora helyett lehetne Laura. az úgy szép lenne. a Bella az 'maradhat'.
2018. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Jajj neee, tuti troll vagy. :)
2018. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2: Miért lennék troll? Mert így szeretném elnevezni a gyermekemet?
2018. nov. 1. 22:55
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Kasza Tibiék után szabadon
2018. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az ő lányukat is így fogják hívni? Erről nem is tudtam, esküszöm.
2018. nov. 1. 23:09
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt a vezetéknévhez nem passzol a Lora, másrészt a Lorához sem a Bella. Azért nem passzol a vezetéknévhez mert a Lora túl idegen hangzású, másrészt kicsit nyelvtörő is ahogy próbálkoztam kimondani. Lora Bella meg összefolyik mintha Donatella lenne kb.

Gyarmati Bella egész jól hangzana,ha szabad javasolni alternatívát.

2018. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Kasza Tibiek ugrottak be nekem is.Szerintem nem hangzik jol a vezeteknevettek amugy sem.A Laura jobban illene hozza en is azt mondom.Egyeebkent meg nagyon szep nevek.Vicces de mi is a Lora nev melle kerestunk masik nevet,a Bella volt az egyik eselyes,majd mikor megtudtam,hogy Kasza Tibiek kislanyat is igy fogjak hivni,kicsit elszomorodtam,mert biztosan kaptuk volna a megjegyzeseket,hogy toluk "loptuk"a nevet.A mi kislanyunk vegul a Lora Olívia nevet kapta:)
2018. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

*vezeteknevetekkel

Bocsanat elirtam.

2018. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Tökéletes. Nekem nagyon tetszik. Egyszerűen szuperszép. Akár egyben kimondva is jól hangzik Lorabella! Hú de vagány. Ráadásul felnőttként is tökéletes. Ne módosítsd, ez nagyon jó.
2018. nov. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Milyen Rezső?
2018. nov. 1. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!