Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mennyi időt vett...

Nektek mennyi időt vett igénybe a bilire szoktatás?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0 percet. Viccet félretéve, bilire nem volt hajlandó ráülni, wc szűkítő kellett, pár hónapba telt.
2018. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb 1 hét
2018. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

addig ne erőltesd, amíg nem mutat hajlandóságot!

nálunk nyáron meztelenül már szólt,hogy pisilni kell...de volt egy kis visszaesésünk, nem is erőltettem a dolgot! visszakapta a pelust, és most próbálkoztunk megint, azóta nagyon ügyes és szól pisilésnél! eleinte párszor a bilibe pisilt, de sajnos sokszor kipisilt belőle...úgyhogy megpróbáltuk a wc-t

3 hete szobatiszta és délutáni alváshoz se kell pelus, éjszaka még kap...volt már,hogy reggelre száraz volt, de még van este pisi

és eleinte kakihoz kérte a pelust, de 3napja már az is a wcbe megy! 2és fél éves a kisfiam

figyeld a jeleket és ne erőltesd, minnél jobban szeretnéd a szobatisztaságot..annál nehezebb lesz

2018. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Én sem vagyok erőltetéspárti, csak érdekel, hogy kb. mennyi időre készüljek fel lelkiekben :). Eddig annyit tettem a helyzet megkönnyítésére, hogy már 8 hónapos korában betettem a szobájába a bilit, hogy nézegesse, ismerkedjen és játszadozzon vele, hogy amikor eljön az ideje, ne féljen tőle. Most 12 hónapos múlt, és szoktam vele olyat játszani, hogy ráülök és mondom neki, hogy "anya kakil" vagy "ide kell kakilni". Ilyenkor mindig odajön, és kéri, hogy ő is ráülhessen :D. Persze tudom, hogy 12 hónaposan még messze vagyunk a tényleges bilizéstől, hiszen még jelezni sem tud, hogy helyzet van. De azért örülök, hogy eddig így reagált. :)
2018. nov. 11. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hetet, 23 honapos koraban
2018. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!