Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha ebben a kategóriában...

Ha ebben a kategóriában teszek fel kérdést a tudatlanságom miatt, sokszor bántó, kioktató, durva válaszokat kapok. De nem csak én. Miért?

Figyelt kérdés
Miért kell lehordani a másikat a sárga földig ahelyett hogy a kérdésre válaszolnának? Másoknál is olvasom hogy kérdeznek vmit és utánna még odaírják hogy légyszi ne bántsatok.( Meg hasonlók.) Egyes válaszolók olyan buk@k,hogy nem is értem miért írnak akkor.
2018. nov. 20. 07:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Azért mert aki ebben a kategóriában tesz fel buta kérdést, az nem azt kockáztatja, hogy rossz lesz a haja, vagy lemerül az akkumlátor. Az 99%-ban egy gyerek életével vagy egészségével jàtszik.
2018. nov. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert már szinte fáj a tudatlanság, és bosszantó is hogy ezek a nők akik ennyire hülyék, anyák lesznek.
2018. nov. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
És egy tinilány vagy már egy felnőtt nő miért tudatlan, amikor már internet is van, nemcsak felvilágosító könyvek vagy biosz tankönyvek? A szülői beszélgetést már meg sem említem, az már nincs a legtöbb esetben.
2018. nov. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Meet lusta a saját érdekében olvasgatni és művelődni. Az a probléma hogy ezek az agytrösztök később majd "felvilágosítanak" egy kamaszt majd a nagy tudásukkal...
2018. nov. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Amikor olyan kerdest tesz fel valaki,h"lenyeltem lehetek terhes" hat...😹😹😹😹vagy full negativ tesztet ,latjatok a masodik csikot???!!!!!! Nem bammmeg de nem lehetsz te se vak !!!!
2018. nov. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Azért az internet korában hülyeségét kérdezni(leírni, tehát nem csak úgy szóban átgondolatlan kiejteni egy hülye kérdést) nagyon zavaró tud lenni! Azt jelenti, hogy az illető arra sem képes, hogy Utána járjon és csak azután kérdezzen!

Meg vannak az orbitális fszságot kérdezők, na azok mellett nehéz leosztás nélkül elmenni!

2018. nov. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Én nem szoktam írni az olyanokra, mert már az olvasásán kiborulok.


Mindig remélem, hogy kamu.

Mert nem lehetnek felnőtt nők/ anyák annyira s..gghü..lyék ( bocsi a kifejezésért)


Nah, van aki nem tudja ilyenkor megállni, hogy közöljr is az illetővel


De időnként a válaszokon is kiakadok...

Csak ócsárolnak, választ nem írnak ( nem tudnak?)


Vagy leírsz valamit, amit orvostól tudsz, vagy tapasztalatból, és közlik, higy nem úgy van 😅

De pl most a napokban volt egy kérdés.. Bűzös valami jötta 4 hete szült anyából

És ide írogat, shelyett, hogy kórházba megy.

Majd, kifogás a baba.. Nem értem..


Jah és kikészülök, hogy minden fura kérdésre ráírják, hogy a "nazzolós" írta.,

Emiatt persze senki nemmír már semmit,.



Köszi, hogy ki tudtam írni magamból 😂😂😂😂😂

2018. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tegnap felettem egy kérdést egy kengururól, oké aláírom igazuk volt a válaszolóknak, csak nem értettem miért kell így kiosztani a másikat, bár lehet csak én vagyok érzékenyebb mostanában. Már sokszor eszembe jutott, mikor olvasgatok vagy válaszolgatok itt hogy miért kell ilyen hangnemben válaszolni hisz normálisan is el lehetne mondania a véleményét vagy miért nem a kérdésre válaszol csak kiossza szegény kérdezőt és kész.
2018. nov. 20. 08:13
 9/12 anonim ***** válasza:
98%

Mert ilyenek az anyák... Nem jó az, ha sokan vannak egy rakáson, mert ugyanúgy, mint az ovisok, kikezdik a "gyengébbeket". Vagy éppen akinek jobban megy, mert féltékenyek, irigyek. Otthon vannak sok esetben egyedül, nézik ahogy a gyerek tombol, nem bírják kiengedni a gőzt. Ezért mikor feljönnek ide, úgy vannak vele, hogyha itt jól odamondogatnak boldog-boldogtalannak, attól ők mekkora királyok, és jobbat alszanak éjjel.

Ha meglátják egy kérdésnél, hogy az anyukának van segítsége, netalán tán a nagyszülőkre tudja hagyni hetente fixen a babát, hogy sportoljon, szépítkezzen, akkor már írják habzó szájjal, hogy "minek szülted, ha lepasszolod", "a nagyit fogja anyának hívni", meg hasonlók... :D Pedig hidd el, ők is nagyon örülnének, ha néha-néha valaki vigyázna a gyerekükre.

Emlékszem, régen (kb 3 éve) feltettem egy kérdést, hogy melyik a legfinomabb üveges bébiétel-márka. Na ne tudd meg, mit kaptam a válaszolóktól. Semmi háttérsztorit nem tudtak, ennyi volt a kérdés. Közölték, hogyha lusta vagyok főzni, nem kellett volna szülnöm, meg hogy adjam örökbe inkább a gyereket. Közben annyi volt az egész, hogy mentünk nyaralni, és nem a hotelszobában akartam párolni, pürésíteni és féltem, hogy az ottani kaját esetleg nem eszi meg.


Beleszólnak mindenbe, kioktatnak, lenéznek és még nekik áll feljebb, amikor visszaszólsz, vagy megkéred őket, hogy ilyen stílusban másnak írogassanak. Akkor jön a kedvencem, hogy "hát te írtál ki kérdést, fogadd el a véleményeket". Az a legszomorúbb, hogy ezeknek a válaszolóknak a többsége anya, vagy anya lesz... Hidd el, aki idegen nőkkel, arc nélkül így viselkedik, otthon sem jobb. Valószínűleg az ő gyerekük lesz a tipikus proli gyerek az oviban, majd az iskolában, akitől a tanárok haja égnek áll.


A másik kedvencem még, mikor odaírja valaki, hogy "kamu", vagy mikor egyes felhasználók privátban írogatnak trágár üzeneteket, hogy mekkora hazug senki vagyok, és hogy nem igaz, amit írok, stb. Miért? Mert nem az a kérdésem, hogy mikor lesz akciós a pelenka?

2018. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Hiába magyarázza bárki itt a bizonyítványát, a bunkóság soha nincs rendjén. Akkor sem, ha tudatlan a kérdező.

a bunkó semmivel sem különb.

Mikor kerestem valamit, akkor bukkantam régi kérdésekre. Ezerszer normálisabb emberek írtak.

2018. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!