Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire leszek...

Szerintetek mennyire leszek ettol rossz szulo?

Figyelt kérdés
Van egy fel eves kisfiam.Nagyon szeretnem ha sportolna es ha sok ember ismerne.Nem akarom hogy olyan legyen mint az anyja hogy alig ismer valakit es alig van baratja.Ezert el szeretnem majd kuldeni sportolni es akkor elkuldenem edzo taborba vagy kulonbozo taborokba hogy ismerkedjen.Szerintetek rossz szulo lennek ha elkuldom ilyen hekyekre?

2018. nov. 20. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan sportot találsz amit ő is szeret nem kell küldened megy majd magától.
2018. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így egyoldalú


Ha ő nem akar, akkor nem szabad eröltetni, ha eröltetes akkor sz..ar szülő leszel.


Ha példát mutatsz neki, és együtt sportoltok, és szereti majd csinálni, akkor jó szülő leszel

2018. nov. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen, szar szülő vagy ha csak a saját álmaid akarod megvalósítani és letojod, hogy a gyerek mit akar.... Miből gondolod, hogy ő szeretnè, hogy mindenki ismerje? Èn pl. egyáltalán nem szeretnèm.
2018. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Fêl éves a fiad. Mit vársz tőle? Edzőtáborokba ahol ott is kell aludni 8-9 évesen engedném el a gyermekem. Ha szeretne menni. Nem attól lesz népszerű,ha ráerőlteted az akaratod. Hagyd kibontakozni,mutass neki jó példát,játsz vele sokat,beszélgess vele mesélj neki. És ne szidd a gyermek elött az anyját.
2018. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy jött ez a gondolat egy fél éves kisfiúnál. Lesznek barátai, közösségben fog élni, és ha szeretne, tud sportolni, de van egy rakás egyéb hobbi is, ahol barátkozhat. Viszont a "Nem akarom hogy olyan legyen mint az anyja", az nekem nagyon erős. Én mindenben szeretném, ha az anyjára hasonlítana a babánk, azért vettem és vállaltunk gyereket együtt, mert jobban szeretem, mint saját magamat.


Szóval sem a kérdést, sem a hozzáállásodat nem értem.

2018. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Legyen focista! Olyan okos mind, mint te.
2018. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!