Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kötitek be a gyereket/bab...

Hogy kötitek be a gyereket/babát? Kabátba?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket,hogy kabátba életveszélyes bekötni a babát mert nem véd úgy az őv. De ha hideg van,hogy lehet kabát nélkül? Ti,hogy kötitek be? 14 hónapos a kislányom és elbizonytalanodtam.
2018. nov. 27. 18:03
 1/9 A kérdező kommentje:
* autóba,gyerekülésbe gondolom természetesen.
2018. nov. 27. 18:04
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szia. Leveszem róla a kabátot, mielőtt bekötöm.
2018. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Télen mindig rajta van a kabát, ha pár órás útra megyünk, akkor fűtök, és leveszem róla, de 15-20 perces utakra rajtahagyom. Mi az, hogy nem véd az öv, ha kabátban van??? Én még ilyet nem is hallottam...

Remélem nem egy ilyen szennyportálon olvastad ezt, mindig olyan cikkeket nézz, amik megbízható forrásokból szedik az információkat.

2018. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
2018. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Gyorsan bemelegszik az autó, leveszem a kabátot. Mi is levesszük.
2018. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt elindultunk, bemelegítettük az autót, így kabát nélkül ültünk be mindannyian az autóba, így a gyerekünkről is levettük a kabátot.
2018. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyereken body, rugi és sapka. Nem oltoztetem be hanem betakarom 2-3 babapokroccal amiket aztán leveszek róla ha bemelegedett a kocsi.
2018. nov. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kocsibefűt. Vagy kabát le, gyerek beköt, kabát forditva vissza a gyerekre. Vagy kabát le, gyerek beköt és takaró.
2018. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anorakban kabatban veszelyes bekotni! Kocsit elore befutjuk ha van ra lehetoseg, ha nincs akkor takaro. Ra egy vastagabb pulcsi es harisnya a nadrag ala.
2018. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!