Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 éves kisgyerekednek hány...

5 éves kisgyerekednek hány féle tarsasjateka, puzzle-je van otthon?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem játszik társassal vagy puzzle-lel.
2018. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

4 éves a nagyobb


Társasjátékai:

- egy bogyo baboca memoriaforgo

- Ravensburger Colorino (forma szin szerint kell felismerni alakzatokat társasjatek)

- jenga (szines)ezzel épitgetunk is

- szundi nagyi tarsasjatek (sütiket kell gyűjteni ha felebred a nagyi, megijeszt)


Alapvetoen olyasmiket szeret még mint pl a szellemkastely volt regen hogy nem csupan papirbol es babukbol all.

Gondolkodom a csotánycsapda es hasonlokon karácsonyra


Puzzle:

Van pár 9 db os képkirakos,és egy 30 db os szuperverdás. Ezeket szereti de én nemigen ülök le vele puzzle-ozni igy alig vesszük elő.

2018. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kb. 10 társas és legalább 30 kirakó.
2018. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok jav: 4,5 éves
2018. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fiam van, állítólag ők kevésbé szeretnek kirakózni, mint a lányok. Nálunk igaz is. Kb 10 féle kirakója van, de nem igazán játszik vele. 1-2× rakja ki, aztán nem érdekli.

Van kisvakondos társasjátéka és egy retró társasjáték gyűjteménye, 6-7 játék van benne és a mi monopolinkkal játszunk még, de egyszerű szabályokkal. Ezeket imádja, úgyhogy karácsonyra is kap.

Kártyázni is szeret, szerintem ez is társas kategória. Bogyó és babócás, pókemberes és sima magyar kártya nagy kedvenc.

2018. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tárasból egy ilyen klasszikusok gyűjteménye van, kb. 10 tábla van benne (malom, lóverseny, ki nevet a végén, stb.).

Puzzle 4 db + egy felragasztva keretezve.

2018. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
2 két oldalas társas és 4 puzzle, ebből az egyik picike és 54db-os ha jól rémlik
2018. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki szamomra hasznalhato választ adott.

Azt hittem nalunknal sokkal több ilyen jellegű jateka van mas gyerekenek.

Darabszamra nagyjabol nekunk is ennyi van, 4 tarsas, 3 kártya, 4 puzzle (de ezekbol 3-nal 2-4 resz egy dobozon belul).

Nalunk az 50 reszest is 4 evesen mar siman kirakta egyedül, most mar a 100-ast rakja, iden karacsonyra 200-ast vettem.

Azt hittem mashol is itt jarnak a gyerkocok.

Mondjuk mi 3 evesen leultunk egyutt rakni, sot ha keri most is megtesszuk, de akkor latom meg is van a haszna.

:-)

2018. dec. 2. 17:36
 9/12 anonim ***** válasza:

kirakózni nem szeret.

5 évesen már volt otthon: Lotti karotti, Tudnak-e repülni a malacok?, Jenga, sakk, Click, clack, Furfangos labirintus, Zingó, Elfenland, Gyümölcsöskert, halli galli, kígyók és létrák, dino park, csigafutam, Piranha panic, Uno.

2018. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Redaler2 válasza:
0%
Egy sincsen. Gamer Pc az a trendi haladni kell a korral.
2018. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!