Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg picike...

Hogyan oldjam meg picike lakásban a ruhák szárítását pici baba mellett?

Figyelt kérdés
Ameddig csak ketten voltunk, könnyű volt, de most a baba miatt elég sokat mosok. Egy nagy légterű plusz fürdőszobás lakásban élünk, az egész 30 négyzetméter. Túl alacsonykra nem tudom kirakni a ruhákat, mert van egy kutyánk, aki néha nem bír magával és lerángatja. Ti hogyan oldjátok meg?
2018. dec. 4. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Szárítógép a legjobb megoldás. Ha kevés a hely, a mosógépre is tehető, vagy moso-szaritogep egyben.
2018. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Mi is ilyen helyzetben voltunk, tiszta pára volt a lakás, folyamatosan a tergetőt kerülgettük. Mi vettünk egy szárítógépet és benyomorgattuk egy sarokba (és még mindig sokkal kevesebb helyet foglal, mint a teregető, ráadásul pakolni is lehet rá, be is lehet építeni mert nem kell neki áramon kívül más közmű). Életem legjobb döntése volt! A babaruhák mind száríthatóak, berakom, 2 óra és kiveszem, összehajtom, mehet vissza a szekrénybe, mert van rajta fertőtlenítő program, a vasalással sincs gond. Vannak kifejezetten olyanok, amik csendesek, a miénket a baba mellett is el lehet indítani, olyan halkan dolgozik akár éjjel is. Úgyhogy csak ajánlom! Megér minden ráfordított forintot.
2018. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
30 nm-en még kutya is?
2018. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szeretnénk szárítógépet venni, még pont be is férne a fürdőbe, de sajnos olyan 6-7 hónapig még biztos nem tudunk venni.
2018. dec. 4. 17:44
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Hármas, ezt nem a te tiszted megítélni. 30 nm-en is lehet egy kutyát nagyon szépen tartani.
2018. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

"aki néha nem bír magával és lerángatja"


Ez a szépen tartás?

Eleve inkább az állat rovatba kellett volna kiírni, mert a kutyától nem tud teregetni, nem a babától.

2018. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem a baba és nem a kutya miatt írtam ki, hanem a kis hely miatt. Nem rendszeres, hogy lerángatja... Olyankor fordul elő NÉHA mikor hosszabb ideig nem vagyunk itthon és unatkozik. Később a kislányom is menni fog, lesz az a kor, mikor lehúzza... szóval ne a kutyára hegyezd ki, dehogy állattartás kategória! Meg még később akarunk egy gyereket, akkor még kell egy kiságynak a hely! Saját házat majd pár év múlva tudunk venni, addig jó ez az albi, mert nem drága, nagyon jó helyen van stb!
2018. dec. 4. 18:05
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Mikor még kis lakásban laktunk, nekünk a fürdőszobában volt egy szárító a kád felett. Biztos tudod mire gondolok, falra volt szerelve. Ott mindig jó meleg volt, gyorsan száradtak a ruhák. Láttam ismerősnél ugyan ilyet csak nekik az előszobában/közlekedőben volt. Nem túl esztétikus az igaz, de praktikus.
2018. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
8as, fregoli a neve és tényleg szuper. Nekünk fürdőben konvektor felett minden fél nap alatt szárad.
2018. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
8-as vagyok, igen köszi, arra gondoltam! 😊
2018. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!