Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet válasszunk?

Milyen nevet válasszunk?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis segítséget kérni névválasztáshoz. Szóval kislánynak keresünk olyan magyar eredetű nevet, ami nem túl gyakori, de nem is olyan ritka. A vezetéknév Kiss. Várom az ötleteket.

2018. dec. 5. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Kiss Csilla

Kiss Dalma

Kiss Enikő

Kiss Gyöngyvér

2018. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Hangja, Emese, Enikő, Boróka, Bíborka, Dalma, Kincső. Ezek pl a top 100as listán rajta vannak, de egyik sincs a top 50-ben. Szerintem ezek a nevek talán megfelelőnek a nem túl gyakorinak. Vagy esetleg ennél ritkábbakra gondoltatok? :)
2018. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
2es vagyok, természetesen Hanga az első...
2018. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kiss Hanga, Kiss Kincső szerintem vétek lenne. A vezeteknevet azért erősen figyelembe kell venni.
2018. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Boglárka,Csenge,Emőke,Fruzsina,Gyöngyi,Hanka,Helka,Villő,

Ibolya,Jázmin,Kamélia,Katalin,Piroska,Réka,Rózsa,Iringó,

Sarolta,TÍmea,Tünde,Viola,Virág,Darinka,Delinke.

2018. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Sára, Emese, Kinga, Márta, Lilla, Dorina, Vanda, Bianka, Blanka, Luca, Ivett, Enikő, Rebeka, Krisztina, Tamara, Anasztázia, Julianna, Lenke, Hedvig
2018. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6os se a Sára, se a Kinga, a Márta, Dorina, Vanda, Bianka, Blanka, Ivett, Rebeka, Krisztina, Tamara, Anasztázia, Julianna, Hedvig nem magyar eredetű, a kérdés viszont magyar eredetű neveket kér. A Lenke is kérdéses, hol ennek, hol annak sorolják, bár alapvetően inkább az sem magyar
2018. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os lennék, elnézést kérek az felett valahogy átsiklott a tekintetem:

Bíborka, Boglárka, Csenge, Emese, Helka, Jázmin, Lelle, Levendula, Tímea, Zsejke, Etelka, Ella, Boróka, Hajnalka, Panka, Menta, Margaréta

Még egyszer Bocsánat!

2018. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ramóna, Rebeka
2018. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2018. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!