Szabad szexelni?

Figyelt kérdés

Nem tudtam elemenni fogadott orvosom hoz a hat hetes kontrollra.

Mert nem tudtam kire bízni a babát és másik városba van tehát az utazást sem.

Emiatt a saját sztks nődokimhoz mentem magánrendelésre.

Mivel mondtam hogy megjött a mensim ezért csak hasi uhn nézett.

Össze van húzódva a méhen nagyjából minden rendben csak van egy zöld diónyi ciszta ami azt mondta ilyenkor megszokott a mensim és a szoptatás kombó miatt.

Még azt is mondta nincs terhesség amit nem értek csuka nem gondolta hogy azóta szexelünk,de mindegy.

A párom amúgy karácsonykor jön haza.

Szóval jó lenne.

Mivel ugye nem nézett meg alulról így fog.gatlót se írt és zöld kezét se adott most nem tudom szexelhetünk majd e.

Ugye minden rendben azt mondta.

Még az ergam cseppet ajánlotta de ezen kívül semmit nem mondott.

Akkor most szabad?


2018. dec. 5. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szabad, ha valami nem stimmel menet közben, akkor ne csináljátok.
2018. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

A "megengedés" nem a méhed mérete miatt van, hanem hogy a keletkezett külsö és belsö sérülések rendbejöttek-e, ha nem, akkor igen nagy a fertözésveszély.

Ha akarod, meg lehet oldani a fogadott orvoshoz menést is, a babát viheted magaddal, ha nem tudod másként megoldani. Vagy a helyi nögyógyászhoz menj el, és konkrétan kerdezz rá, de csak vizsgálat után, anélkül semmi értelme.

2018. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Azt tudod ugye, hogy nem kötelező a hüvelyi szex?

Másképp is a kedvére tehetsz.

2018. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ergam csepp elviszi a tejed, ha szoptatsz


Miért kell szedned?


Feltételezi, h nem is mensid van, hanem még mindig vérzel ( csak szünet volt). (ergo valamii bennmaradt)



Egyébként ha ősszehúzódott a méhed Akkor nem lehet gond

Óvszerrel én mernék

2018. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem feltételezi direkt el is mondta hogy nincs szükség kórházi napokra e.ügyi kaparasra.

Minden rendben

2018. dec. 5. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ez nagyon érdekelne, ilyenkor mindig csinálnak uh-t? Én sztkba mentem vissza ahhoz, akinél szültem(nálunk nem vállalnak szülés az orvosok). Császárral szültem. Elvette a citologiát, azt mehettem isten hírével. Én akkor ugyan rákérdeztem ezekre, azt mondta minden mehet. De akkor kellett volna uh?
2018. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Levette bocsi
2018. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!