Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pozitív tesztelés után meddig...

Pozitív tesztelés után meddig tart általában a nőknél az az állapot, hogy csak a terhességről tudnak beszélni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmék néhány hónapja elkezdték a babaprojektet, 3 napja pozitívat tesztelt, aminek én szívből örülök, hiszen tudom, hogy mennyire szerette volna már. Viszont azóta csak és kizárólag a terhességről beszél, rólam, az én dolgaimról abszolút nem kérdez, pedig a vállalkozásomban éppen nagyon nagy változások törénnek, amiről lenne mit mesélnem. Nem kérdez, hát mondom magamtól, vagyis próbálnám mondani, de "jaaa, ahaa... képzeld, most olvastam, hogy terhesség alatt...". Megértem, hogy miért ilyen lelkes, félreértés ne esssék és nagyon szeretem őt, de azért beszélgetnék másról is. Meddig tart ez az állapot? Ne vegyétek kötekedésnek vagy rosszindulatnak, mert nem úgy állok ehhez, csak na... Ugye azért nem marad mindig így? :) 25 évesek vagyunk.
2018. dec. 6. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet általánosítani. Ismerek olyat, akinek 5éves a gyereke és még mindig csak az anyaságról meg a gyerekrôl tud beszélni, meg olyat is, aki semmit nem változott e téren.
2018. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Hát ezt nem sikerült elképzelned. Gyúrj még érzelmi intelligenciára, mert elveszíted a barátnőd, ha nem tudod átérezni, min megy keresztül!
2018. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez hatalmas dolog es nagy az orom, a baratnodnek hatalmasat fog valtozni az elete. Nyilvan nagyon izgatott. Remeljuk h azert picit eszbe kap hogy az elet azert megy tovabb es nem o az elso terhes no, picit legy turelemmel. Tudom mirol beszelsz, en egy baratnomet el is vesztettem ez miatt, a baba szuletese utan (honapokkal) mar a telefont sem igen vette fel, kepes volt a gyerekkel a kezeben a korabbi babafotokat nezegetni naphosszat, bezarkozott kb a szobajaba, setalni levegozni se jutottak ki a kapunal tovabb, szoval eszmeletlen mennyire elvitte ez a dolog. Nekem is van azota egy 4 honapos kisfiam, megis foglalkozok a barataimmal, ha nem is szemelyesen de telefonon keresztul siman kommunikalunk. Picit legy te is turelemmel, hallgasd vegig aztan mond el te is a magadet ☺ esetleg finoman jelezheted neki h te is szeretnel valamit elmondani.
2018. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Amíg meg nem szül.

Aztán a gyerekről fog.

2018. dec. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Életet ad egy másik embernek. Biztos a te sztorid is érdekes de ezzel semmi nem er fel.
2018. dec. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Biztosan izgatott, minden gondolata a tehesség körül forog, próbálj egy kicsit türelmesebb lenni vele.

Én is terhes vagyok, viszont én csak akkor beszélek róla, ha kérdeznek, igyekszek tekintettel lenni másokra. Tudom, hogy sokaknak unalmas lehet a téma, hiszen nem úgy élik ezt meg ahogyan én :)

2018. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!