Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak bennem veti fel ezeket a...

Csak bennem veti fel ezeket a kérdéseket a hordozás, együttalvás?

Figyelt kérdés

Olvasgattam kérdéseket, meg cikkeket ezekről. Folyamatos hordozásról is, + erre rájön az együttalvás. Na most bennem felvetődik, ilyenkor mi a helyzet a házassággal/párkapcsolattal?

Hogy valósul meg a nemi élet?

(Meg bármi egyéb amúgy, de ez különösen érdekelne.)

Nem gúnyból, de nekem ez tényleg elképzelhetetlen.



2018. dec. 7. 18:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Hordozas és az együttállás hogy kapcsolódik össze? Én pl. hordoztam/hordozom a fiam, amióta hazahoztuk a korhazbol a saját szobájában a saját agyaban alszik.
2018. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Jobb esetben azért van még egy szoba ahol lehet szexelni ha a gyerek az emberrel alszik vagy addig beteszi a kiságyba. Velünk néha alszik a gyerek de csak olyan hajnali 4tol. Nem is tudom... valahogy így a normális de 1 hónapja már reggel se jön közénk. Hordozástól meg kivagyok. Van pihenőszék, járóka utazó ágy ahol lehet a gyerek amíg anya főz vagy felmos vagy porszívóz stb. Én nem hurcoltam kendőbe a fiam
2018. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy valaki hordoz és együtt alszik az nem azt jelenti, hogy nonstop össze van nőve a gyerekkel és sose mozdul mellőle! Mi is egymás mellett aludtunk a babával (babaöböl volt tehát saját fekhely de közvetlen mellettem), viszont este miután elaltattam, kiültünk a nappaliba kettesben filmezni, beszélgetni satöbbi, majd bementünk aludni.
2018. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A fanatikusokra gondolok, akik ezekre esküsznek "kötődő nevelés" címszó alatt, és szinte 0-24-ben rájuk van kötve a gyerek, kivéve mikor éjjel alszik, mellettük, elvek miatt.


Én is van, hogy ide rakom magunk közé, mikor már harmadjára kelek hozzá éjjel, és hulla vagyok. De jobban preferálom, ha a saját ágyában alszik.

2018. dec. 7. 18:54
 5/21 A kérdező kommentje:

#3

Sokan írják, hogy nappal aludni is úgy alszik, hogy rájuk van kötve, különben felébred... Na erről meg azt gondolom, valszeg megszokta... Az enyém is felriad, ha leteszem, mikor az ölemben elalszik, de azon vagyok, hogy visszaaludjon, és le tudjam tenni, nem azon, hogy rajtam lógjob még alvás közben is. Pedig szeretem, meg a másik kettőt is :D

2018. dec. 7. 18:56
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Hasonlóan, mint a 3-as... lefektetjük a gyereket, aztán kimegyünk a nappaliba, és azt csinálunk, amit akarunk. Ami a hordozást illeti, nekem az egyrészt közlekedési eszköz, mert sokszor praktikusabb, mint a babakocsi (nem mindig, babakocsizunk is, de van az a helyzet, amikor igen), másrészt én pl. így tudtam elaltatni a lányomat, amikor anno nem aludt el cicin, illetve már nem szoptattam. Ezerszer jobb volt, mint kézben ringatni. Aztán szépen leraktam az ágyra. Mondjuk azt nem tudom, hogy a hordozásnak a szexhez mi köze :D de az együttalvás egyáltalán nem akadály, van másik szoba :)
2018. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk épp emiatt majdnem 0 a nemi életünk 8 hónapja :(

Sajnos nagyon érzékeny a lányunk, nappal felületesen alszik, ha leteszem 10-15 perc ésmegébred, így vagy a mellemen hagyva altatom, vagy magamra kötöm, így 1 órát is alszik.

Éjjel pedig még mindig ébred legalább 4-5 alkalommal, emiatt alszik mellettünk babaöbölben.

Simán szexelünk mellette este, ha ő alszik, ezzel nem lenne gond, csak a kialvatlanságtól hulla vagyok, na meg mindig ott a félelem, hogy vajon mikor sír fel megint.

2018. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

"nem gúnyból kérdezem"

"A fanatikusokra gondolok, akik ezekre esküsznek "kötődő nevelés" címszó alatt"

Mi ez, ha nem gúny??

2018. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem, ez a kérdés nem csak benned merült fel. Ezt kb. 837439529234325-en kérdezték már meg előtted.

Mi a férjemmel kb két évig hordoztunk, volt időszak, amikor nagyon sokat, szerintem tök jó találmány, jó a gyereknek is, és a szülő életét is nagyban megkönnyíti.

Hogy ez mégis miben befolyásolná a házasságot, azt nem tudom.

Együttalvás: nem vagyunk hardcore együttalvók, de a februárban hároméves kisfiunk MÉG velünk alszik egy szobában (pár hónap múlva kap sajátot), és ha úgy tartja kedve, alhat a mi ágyunkban is. Ez nem azt jelenti, hogy csak velünk képes aludni, nagyon sokszor a saját ágyában alszik, és ha a miénkben, akkor sem egyszerre fekszünk le aludni. Ha ő már alszik, nekünk elég sok közös időnk van a férjemmel. Ha házaséletet szeretnénk élni, arra ott a kanapé, ki is lehet húzni (idáig ritkán jutunk el ;) ), nyilván nem a gyerek mellett csináljuk.

2018. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%

Nem velünk egy ágyban, de egy szobában vagyunk a kicsivel.Nappali kizárva, van egy 12 éves lány is.

Szóval úgy szexelünk, hogy ott a gyerek, alszik.Előfordulr már, hogy felkelt közben, az elég kellemetlen.

2018. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!