Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mennyire változott meg...

Nektek mennyire változott meg a testetek 3, vagy több gyerek után?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van.A legkisebb 1 éves.Igaz,már vékonyabb vagyok mint terhesség előtt,de a testem valahogy átformálódott.A bőröm is megnyúlt picit.Tornázom már rég óta de még mindig nem az igazi.Ti hogy vagytok ezzel?Nektek is más lett a hasatok,melletek 3 baba után?

2018. dec. 8. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
A mellem természetesen jobban lóg, mint 20 éve. A 3. baba után pedig kötényhasam maradt. Ez mondjuk eléggé zavar. A többi változást simán az évek számlájára írtam, nem a gyerekekére. :)
2018. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.Nekem is a mellem lóg nagyon,de mivel gebe vagyok olyan mint két üres tejes zacsi.és a hasam lapos,de ha a bőrt meghúzom kb 2x beleférek.És én még csak 28 vagyok.....
2018. dec. 8. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Ciciugyben nem tudok nyilatkozni, mert mar a 3. baba elott evekkel plasztikazva lett.

A tobbi nem veszes, a borom mar nem olyan feszes, de nem csak a hasamon, hanem sehol sem, de ez inkabb a korom miatt van (egy tizessel idosebb vagyok nalad es most jott a 3. baba).

A csipom szelesebb lett, amugy a testalkatom olyan, mint volt, vekony es magas alkat vagyok, nehezen hizok.

Amit eszrevettem, hogy a boromnek es az arcomnak jobban all pici plusz suly, maradt rajtam 4 kilo es neha lemegy 2-3, akkor lottyedtebb vagyok es beesett az arcom, igy probalom mindig visszaszedni, ami lemegy.

En sportolok es meg annyit vettem eszre, hogy az izom nehezebben novekszik rajtam, ha lazulok, akkor osszeesik, de konnyebben parnasodok. Nem tudom hogy ez meg a hormonok miatt van, vagy szinten a korral jar.

Jah, tele lett a labam sepruvenakkal, ez viszont a harmadik terhesseg alatt durvult el.

Engem oszinten nem zavar egyik dolog sem, rosszabbra szamitottam, amit tudok megteszek, hogy “javitsak” a testemen, de csak annyira, amennyire jol esik. Nem gyotrom magam egy percig sem egyik “problema” miatt sem.

Lassan 40 vagyok, gyanitom h gyerek nelkul is mindez megtortent volna, csak lehet, hogy 5 evvel kesobb.

Megerte. :)

2018. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4 gyerekem van. Én viszonylag jól kinöttem a dologból. Inkább vékony vagyok, kilóra kevesebb mint voltam a gyerekek előtt.

Most még szoptatok, így van valamennyi mellem, de az enyém úgy reagált, hogy a zsírszövet a harmadik után teljesen eltűnt belőle. Nem lóg semerre, leginkább "nem létezik". Erre számítok most is, hogy hasonló lesz majd.

A harmadik gyerekem az alkatomhoz képest nagyin nagy volt (4 kg fölött), így bár nem nagy igazán a hasam, össze tudom fogni a bőrt, ami tornával se menne sehová.

Ami engem zavar, hogy a kicsi mellek miatt a hasam optikailag nagynak tűnik.

De ez van.

Épp a napokban gondolkoztam azon, hogy a velem egykorú gyermektelen nők alakja is megváltozik, és hasonló tendenciát mutat, úgyhogy sok dolog nem is a gyerekek számlájára írható.

2018. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jól kijöttem *
2018. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 gyerekünk van... néha magam is meglepődöm, hogy látszólag milyen olcsón megúsztam. A hasam nem nagy, nem nyúlt ki, a mellem kb változatlan csak puhább lett, de nem lóg. Nekem a lábaim mentek tönkre, térdem fáj sokszor és meg kell műteni a visszereket...
2018. dec. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!