Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet DNS-teszt...

Magyarországon lehet DNS-tesztet végeztetni újszülötteken, hogy megtudjam tényleg én vagyok-e a gyerek apja?

Figyelt kérdés
Mondanom se kell, hogy nem kicsit lepődtem meg amikor terhes lett a barátnőm, tekintve hogy minden egyes alkalommal használtam óvszert, ráadásul más a szemszíne/hajszíne/arcvonásai mint nekem, tehát esélyes hogy más gyerekét akarja felneveltetni az én pénzemen
2018. dec. 9. 11:58
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

*(nem a barátnőmnek másak az arcvonásai mint nekem, hanem az újszülöttnek)


Próbáltam meggyőzni hogy vetesse el, de természetesen nem egyezett bele, viszont meg vagyok győződve arról hogy ez a baba nem tőlem van, és eszem ágában sincs felnevelni egy olyan gyereket aki nem az enyém

2018. dec. 9. 12:06
 2/31 anonim válasza:
94%

Lehet.

Ha ennyire biztos vagy benne, akkor menj el, mert egyébként valami 90% az esélye, hogy nem a tiéd, ha már oda eljutsz, hogy elmész.

2018. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kérvényezni apasági tesztet bíróságon azt hiszem.
2018. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igen kérni apasági tesztet.
2018. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Oh, hála az égi Teremtőnek!

Akkor még tovább élhetek szabadon :D


Tervezem hogy elköttetem magam, az lenne az igazi, hosszútávú megoldás

2018. dec. 9. 12:55
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze, be kell menned a bíróságra apasági tesztet kérni. Ha nem a tied a gyerek , akkor nem te fizeted a költségét, ha viszont kiderül a tied akkor neked kell utólag kifizetni. 50 000 Ft körül van. Plusz ugye majd a gyerektartás 18 éven át. De először derüljön ki hogy kié. Egyébként az, hogy milyen színű a haja , a szeme teljesen mindegy, ha hallottál már genetikáról.
2018. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
El kell keserítselek, én is óvszer mellett lettem terhes úgy hogy nem szakadt ki.. valószínűleg gyári hibás volt a cucc. És nem, nem csaltam meg a férjem. Sőt, vicces, de a lányunk egyikünkre se hasonlít, kiköpött dédanyja.
2018. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

#6: Teljesen jogos, de mint említettem mindig húztam extra vastag gumit és úgy vigyázok rájuk mintha az életem múlna rajtuk

(- Sose fogadj el nőtől óvszert

- Mindig te húzd fel, ne engedd neki hogy a körmeivel hozzáérjen

- Használat után semmiképp ne hagyd nála, vagy olyan helyen ahol fel tudja használni a "tartalmát" megtermékenyítés céljából. Ha van nálad spermicid anyag, akkor önts bele egy keveset

- Mindig tegyél ki "csalikat" az ágyad mellé, amiket kiszurkálhat, de ha akcióra kerül a sor, akkor onnan vedd elő ahol biztonságban vannak

- Amiket biztonságban is gondolsz, azoknak a csomagolását is ellenőrizd lyukak után, valamint a lejáratukat tartsd szemmel

- megfelelő használat)


, ezért kétlem hogy tőlem esett volna teherbe: ha ezek után mégis kiderülne hogy az enyém, akkor sajnos el kellene fogadnom és csengetnem neki a pénzt

2018. dec. 9. 13:55
 9/31 anonim ***** válasza:
50%

Az a 25 ezer ennyire kiborít az egyensúlyból öreg?😀

Ha nagyon csépelődsz akkor ne legyél rest kifizetni a kb4 havi gyt-t egyszerre a tesztre hátha mázlid van.

Baratnőd?😂🤣

Gyönyörű bizalomra épülô kapcsolat hogy a háta mögött áskálódsz a "pénzed"miatt..

Mert attól hogy a tiéd még a szomszéd postásra is hasonlíthatna akár.

De még mielőtt beleültetem a bogarat a füledbe akár elővehetnéd a családi albumod is mert lehet pont az egyik felmenői kiköpött mása a gyerek....

Mert leggyakrabban a déd/ükszülők ütnek ki a gyerekeken.

De ez tudod csak genetika ált.8.osztály 😄

Gondolom ahelyett is inkább a bszason járt az eszed kár érte pedig jót tett vna..

2018. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, de nem olyan egyszerű.

Ha a barátnőd nem akarja, akkor nem kerülhet rá sor. Ha viszont ő apasági peet indít, annak része lesz egy hivatalos dns teszt - nem 25, hanem jóval több - és ha te vagy az apa, akkor ezt és a per minden egyéb költséget neked kell fizetned. Plusz majd 18 évig a tartásdíjat

2018. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!