Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem kritikán...

Csak szerintem kritikán aluliak a libero új "Xtreme"pelusai?

Figyelt kérdés

Az anyaga gagyi nejlonszerű.

És ha pisibel megtelik összegombolyodik.

Ha még egy pisi éri szétázik.


2018. dec. 10. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is szörnyű. Ha sikerült kifogni a regibol, az klasszisokkal jobb, de én már nem küzdök a liberoval. Szépen visszaálltam a pampersre. Jelenleg a leggyengébb sárga pampers van itthon, és az is sokkal jobban bírja, mint az xtreme. Soha többet libero!
2018. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi bugyipelenkát használunk, nem a ragasztós oldalút, én szeretem. Egyáltalán nincsenek ilyen gondjaim, mint amiket írtál. Az xtreme egyébként sem új, kifutó széria, én már legutóbb nem is kaptam olyat.
2018. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha kifutna... Sima comfort kéne. Szerintem is gáz. 13 hónaposak a gyerekek, és amióta ez a széria van, többször átázott. Ugyanúgy 2 és fél-3 órát van rajtuk átlagban mint ezelőtt, és biztos vagyok benne hogy nem én felejtettem el helyesen pelenkázni...
2018. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az xtreme olyan mint a szuperhősös nem, ilyen limitált sorozat?

Mi a bugyipelust használjuk most ebből 4-es méretben. Semmi gondunk nincs vele, teljesen jó csak éjszaka ázik néha át reggelre de ez a legtöbb bugyipelusra jellemző. Az anyagával sincs baj, a gyerek popsija is jól bírja.

2018. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam a változást, igaz nem az xtremnél hanem a newbornnál. Borzasztóan durva kemény az anyaga. Egy előnye van hogy hátul húzott a pelus igy nem fossa tarkón magát a baba. Sajnos a pamperssel folyton ez történik...
2018. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas. Nyakig pisis volt minden éjjel a fiam. Müller saját márkása ami méretben megegyezik. Egyszer sem volt vele gond. És árba is olcsóbb.
2018. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert nekem meg az jön be jobban, éjjel sokkal többet bír nálunk, mint a sima.
2018. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!