Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyasági támogatáshoz milyen...

Anyasági támogatáshoz milyen és hány db pecsét kell?

Figyelt kérdés
A google-ban találtam erre vonatkozó kérdéseket,de mind régebbi már,nem tudom,hogy változott-e valami azóta.25 hetes kismama vagyok,orvostól még csak egy pecsétem van, habár minden vizsgálaton részt vettem,amin kell. Ennek oka:az első 12 hétben kétszer voltam magánorvosnál,addig nem volt kiskönyvem,mert azt mondta az orvos,hogy a 12.hét után állíttassam ki.A kötelező ultrahangok a kórházban voltak,ahol nem pecsételnek bele.17 hetesen pecsételt bele az orvos,a héten mentem volna,de nem rendel január közepéig, így csak 30 hetesen lesz újabb pecsétem tőle. A védőnőtől viszont már most van négy pecsétem. Elég lehet így majd?
2018. dec. 11. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég. Összesen kell 4.
2018. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Összesen kell 4


Amúgy adnak igazolást is..

( én kaptam a dokitól, védőnőtő is)

2018. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2018. dec. 11. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szülésnél az orvos ad papírt hogy x alkommal megjelentél terhesgondozáson. Az kell eredeti példányban a támogatáshoz. De a védőnő is ad/adhat.
2018. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!