Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen külsejű kisbabáknak...

Milyen külsejű kisbabáknak van esélye gyermekmodell ügynökségeknél?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányom szeretném, ha esetleg kapna modell munkát, találtam is ügynökséget, de érdemes őt beküldenem? Milyen babákat szoktak elsősorban keresni?
2018. dec. 12. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Elsősorban nem a külső számít mert a legtöbb baba cuki. Inkább az számít, hogy mennyire lehet együtt dolgozni a babával. Egy-egy fotózás vagy forgatás egy egész napot igénybe vesz, belenyúlik az éjszakába, rohadt fárasztó még egy felnőttnek is. Szóval a legfontosabb, hogy bírja az egész napos nyüstölést. Legtöbbször ezért szoktak inkább ikrekkel dolgozni, mert őket le lehet cserélni ha az egyikük kifárad.
2018. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Átlagos méret

( nem duci-nem vékony)

Nagy szemek

Szép bőr


Mosolygós, könnyebben kezelhető babát



Elég csak a reklàmokat megnézni

2018. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Jól mondják, nem csak a külső a lényeg.

3 gyerekem van. Mindet nyilván szép babának tartottam/tartom :D de a középső kislányom volt, meg most is az a klasszikus, szőke, alul kissé göndörödő haj, hatalmas kék szemek, szép bőr, többen mondták is, miért nem próbáljuk meg. Na, nála ember legyen a talpán, aki akár csak 5 percen át egy helyben tudja tartani... 😂 😂 😂 😂

2018. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Fiamat hívta modellnek egy cég, de én nem akartam. De nagyon könyörögtek. Normál testalkata volt. Szőkés göndör haja, hatalmas kék különlegesen ülő szemei, nagy szimetrikus és tiszta vonásai.
2018. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit tudsz szánni a portfólióra.
2018. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!