Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen indokkal ítélhetné a...

Milyen indokkal ítélhetné a bíróság az apának a gyereket?

Figyelt kérdés

Mit szoktak ilyenkor figyelembe venni?

Én vagyok az Anya. Ha szétmegyünk nem szeretném ha neki ítélnék. A kapcsolatunkról nem szeretnék bővebben ìrni. Csak tisztában akarok lenni a dolgokkal, ha arra kerülne a sor....

Nem vagyunk házasok amúgy. A gyermek pedig 0-5 év közötti


2018. dec. 14. 12:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%
Ha normális élezet élsz dolgozol jó anya vagy akkor neked ítelik.
2018. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnél hivatalosan azért az apukának ítélték, mert neki nem volt saját lakása. Semmi más indok nem volt. Ha nem veszem figyelembe azt, hogy apukának drága ügyvédje volt, a barátnőm meg úgy ment a bíróságra, hogy egy anyától úgysem veszik el a gyerekét. De megtették.
2018. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Az igen 😞

Nálunk is ilyesmi a helyzet, vagyis itt egyikünknek sincs háza, de apósnál lakunk. Szóval ő tudja hova tenni a gyereket én viszont nem tudnék a szüleimhez menni tehát albérletbe kéne. Amúgy jelenleg gyed-en vagyok.

2018. dec. 14. 12:24
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bejelentett munkahelyed, bántod, drogozol, az életkörülményeit nem tudod megfelelően biztosítani
2018. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%
"Milyen indokkal ítélhetné a bíróság az apának a gyereket?" - azzal, hogy a bíróság úgy itéli meg, hogy az apánál jobb helyen van a gyerek, ennyi. A szülők egyenjogúak, nem kell különösebb plusz indok.
2018. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
82%
Nem gond az albérlet, ha tudod fizetni, és a gyermek a főbb szükségletekben nem szenved hiányt. Tehat van hol laknia, van mit ennie, tud tisztálkodni és van mit felvennie.
2018. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
51%
Ha 5 év alatti a gyerek, akkor ha nem vagy tömeggyilkos, neked ítélik.
2018. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Ha visszamennék dolgozni eltudnám tartani egyedül is. ( meg gondolom járna gyerektartás is tőle ) Amúgy jó apa ő is, én is jónak tartom magam, a kapcsolatunk viszont nem biztos hogy kibír még egy évzizedet és ezért szeretnék tisztán látni. Köszönöm az eddigi válaszokat
2018. dec. 14. 12:34
 9/41 anonim válasza:
28%
Sajnos manapság még mindig az a szokás, hogy ha az anya ne drogos, alkesz, hajléktalan, akkor egyből ő kapja a gyereket. :(
2018. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
12%
Ez hülyeség a saját lakással mert nekem se volt es most sincs, albiban lakunk, apukanak saját ház igaz munka nelkul...kizart hogy szempont legyen mert akkor 8nm2-en laktunk 3-an a szuleimnel.
2018. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!