Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Allergiás gyerek esetén mit...

Allergiás gyerek esetén mit tennél az állatoddal?

Figyelt kérdés

Ha 2, egymástól független orvos is egyértelműen közli, hogy a gyereked allergiás az állatodra, és vagy az állat, vagy a gyerek megy, akkor ezt, hogy oldod meg?


Bocs, hogy nem az állatos rovatban kérdezem, de ott szétszednének a fotelállatvédő trollok.



2018. dec. 15. 11:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Mit gondolsz? Akinek nem a gyereke a legfontosabb, az valahol nem normális. Nyilván sajnálnám a kutyám/macskám, ha erről van szó, és nem adnám rossz helyre, de fel sem merülne bennem az, hogy egy állatért elhagyjam a gyerekem.
2018. dec. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, de miért van az, hogy sokak számára ez nem evidens? Szerencsére nem én vagyok az érintett.
2018. dec. 15. 11:13
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Ki számára nem evidens? És milyen más megoldást lát még?
2018. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Nekem egyértelmű, hogy az állat kimegy az udvarra.
2018. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
53%
Az az allergia mértékétől függ. Vagy marad az állat, és nagyjából elkülönítve, vagy megpróbálnám családban elhelyezni, hogy rendszeresen találkozhassak vele.
2018. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen az állat költözne.
2018. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%
Megoldanám, úgy a lakhatást, hogy az allat külön legyen.
2018. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk sajnos fellépett ez a probléma. Lakásban voltak a macskák a gyerektől elkülönítve,de sajnos így is fellépett az allergia. Kikerültek az udvarra meleg hely lett nekik csinálva. És még jobban is érezték magukat. ☺ Szóval jó sült el a dolog. Viszont,ha panelba laknánk nagyon fájó szívvel,de megpróbáltuk volna elhelyezni normális helyen,akik szeretik vigyáznak rá. Ha nem lett volna jó nekik az udvar lett volna,aki befogadja őket és mi fizettük volna a kaját,oltások stb.

Aki az állatát választja a gyereke helyett az mérlegelje,hogy való e neki egyáltalán gyermek... Mennyi áldozattal jár egy gyerek,aki ennyit nem tud megtenni a gyerekéért az ne vállaljon! Sajnos én is tudok olyat,aki jobban szerette a kutyájat,mint a fiát. A gyerek az első egy normálisan működő csaladban! Nagy állatbarát vagyok minden állatom mentett,de tudok különbséget tenni állat és ember között. Arról meg van a véleményem,hogy kicseszi az utcára a semmire az állatot... Meg kell találni a megoldást,ami mindenkinek jó.

2018. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%

"Bocs, hogy nem az állatos rovatban kérdezem, de ott szétszednének a fotelállatvédő trollok."


Ez érdekes. Ha az állatok kategóriában írod, akkor milyen szemét vagy, hogy kidobod az állatod. Itt, a gyerek kategóriában, meg minden szívfájdalom nélkül rúgják seggbe az állatot...


Orvos meg nem így fogalmaz, hogy vagy az állat megy, vagy a gyerek... Szóval ez egy kicsi sarkítás...


És vicces, hogy aki nem akarja lapátra tenni az állatát itt, ebben a kategóriában, azt lepontozzák...

2018. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
43%
Nem dobnám ki az állatot, miért tenném? Én is allergiás vagyok mégsem áll meg az élet. Szedek rá gyógyszert és mintha nem is lenne.
2018. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!