Depresszio lenne?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé rosszul alakulnak a dolgok. Most várjuk a második babánkat közbe anyagi gondjaink lettek a férjem meg elkezdett inni. Hónapok óta egyre rosszabb a kapcsolatunk. Én folyamat stresszelek a pénzügyi gondokon plusz az alkoholizmusán. Heti két nap én is dolgozom de más helyre így a terhesség végéfelé nem igazán vesznek fel.

Nem tudom mi lesz így velünk. A férjem csak ígérget, hogy nem iszik többet de sajnos eddig nem sikerült betartania. Nem tudom nihez kezdjek. Nagyon örülök a babának de sokszor gondolok arra hogy nem most kellett volna jönnie mert minden a feje tetejére állt. Teljesen egyedül érzem magam és sokszor van sírhatnékom. Plusz tehetetlennek is, hogy nem tudok elmenni több napot dolgozni és nem tudom mi lesz ha megszületik a baba és arra a két napra sem tudok menni dolgozni. Plusz félek attól is ha megszületik a baba akkor elér szülés utáni depresszió.


Igazából utolsó elkeseredettségemben írtam ki magamból.


2018. dec. 16. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy alkoholista férfinek hogy mertél 2.babát vállalni?

Én azt mondom fújjál kettőt mert ez a sok idegeskedés nem jó. Gondolom ha megszületik a babád kapsz csedet plusz családit így azért össze pötyög annyi amennyit most megkeresel.

Egyébként én nem tudnám leélni egy ilyen emberrel magam. Mi van ha aznap is iszik amikor beindult a szülés? Be se tud vinni vagy menni veled?Vagy ha beteg lesz és orvoshoz kellene vinni a gyerekeket? Választás elé állítanám vagy én meg a gyerekek vagy az alkohol. Szüleidre tudsz számítani? Tudsz segítséget kérni vkitől?

2018. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig nem ivott. Kb mikor megtudtuk, hogy jon a baba akkor kezdődtek az anyagi gondok és vele együtt az ivás. Szüleim segítenek amiben tudnak de messze laknak. Csak gyest fogok kapni mert nem vagyok bejelentve.
2018. dec. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!