Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? Találkozt...

Erről mit gondoltok? Találkoztatok hasonló esettel?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem a facebookon élem az életem. És nem is nagyon foglalkozom mások dolgával.

De szemet szúrt már régebb óta egy anyuka. Folyamatosan posztol a kisfiáról képeket, ha erősen túlzok, majdnemhogy azt is, ha a gyerek épp elfingja magát.

Ráadásul olyan szövegek kíséretében, hogy "Egyetlenem", "Életem", "Anya egyezlen szerelme", stb.

Ezzel még így nincs is gond önmagában, sokan csinálják, ő dolguk.

Az egyetlen, amin én csodálkozom (ez most nagyon finom kifejezés), hogy van neki egy lánya is, igaz nagyobb, de attól még az övé, na róla kb évente, félévente ha feltesz képet, azokat is csak valami nagyobb esemény kapcsán (születésnap, évzáró, egyebek.)


Mégegyszer leírom, tudom, semmi közöm mások életéhez, csupán az érdekel, hogy én reagálom túl, vagy szerintetek is furcsa.

Leginkább a többgyerekesek véleménye érdekel, más is írhat.



2018. dec. 16. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Igen láttam már ilyet. Sogornom kislánya utalja ha fotozzak.. Max ha olyan napja van, akkor engedi.. Róla ezért nincs fent sok kép 6 éves kora óta.
2018. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves a lánya?

Egy apja van e gyerekeknek?

2018. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
9 éves, és külön apától.
2018. dec. 16. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy 9 éves gyerek már rendesen odamondja hogy ne fényképezzék, vagy az ő képét ne tegyék fel.

Ha meg más az apja is mint a fiának, az is lehet, az apjával így egyeztek meg, hogy nem szerepeltetni, vagy az apja kérte, hogy ne tegyen a gyerekről minden szedett vetett képet. Ezeket tudom elképzelni.

2018. dec. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből rosszra gondolni. Nekünk egy gyerekünk van, viszont évről évre kevesebb képet készítünk róla. Amikor megszületett, utána míg itthon voltam vele, szinte napi szinten fényképeztem, hisz új volt, hogy van egy cuki gyerekünk, minden dolog, amit csinált, először csinált, az is új volt, én meg mindent meg akartam örökíteni, sokkal több képet tettem fel az internetre, míg azután visszamentem dolgozni, már a nap 24 óráját nem a fiam tette ki, hanem volt rajta kívül is életem, így más dolgokra is koncentráltam már, nem csak és kizárólag hogy úgymond a gyerekemre. illetve ma már csak bizonyos alkalmakkor engedi, hogy fényképezzem, valamikor ma már direkt eltakarja az arcát, hogy hagyjam békén.

Szóval nem feltétlenül kell arra gondolni, hogy a másik gyerekét nem szereti, vagy nem foglalkozik vele.

2018. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!