Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabások ti mennyit alszotok...

Kisbabások ti mennyit alszotok egy nap?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 06:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az elején hasfájós volt a babám, miután elmúlt nála,reménykedem hogy egy picit többet tudok aludni, de akkor jött a szopi sztrájk, most a megfázás(2hete tart) valahogy úgy érzem mindig lesz valami és majd 18éves kora körül alszom egy jót.
2018. dec. 18. 06:43
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Kisbaba mellett még le is tudtam feküdni napközben, ha már nagy gáz volt. Akkor is nagyon fáradt voltam, de soha nem gondoltam, hogy lesz még nehezebb. Mióta visszamentem dolgozni szinte egy szabad percem nincs.
2018. dec. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Este 10 körül szoktam elaludni, és reggel 6.30 legkésőbb kelni kell a tesókhoz, mert indulnak a suliba.

Este még mindig kétszer szopik, de nem sok vizet zavar, két perc alatt végez, hanyatt vágja magát, és alszunk tovább.

Most lesz két éves.

Elég gyorsan megszoktam, hogy este szoptatok, nem érzem magam emiatt fáradtabbnak, az első pár hét után kipihentnek mondanám magam.

Egy-egy nátha vagy fogzás miatti húzós éjszakánk nekünk is volt. De szerencsére a kisfiam hamar megszokta, hogy este alszunk.

2018. dec. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 LeniDavisJr ***** válasza:
75%
Pont így voltunk vele mi is! Először hasfájás, majd megfázás, majd mozgásfejlődés, majd fogzás. Egy hét múlva lesz 1éves most a lányunk, de az éjszakai ébredéseket még csak 1 hónapja kezdte el elhagyni. Mostanában már alszik este 8-9től reggel 6ig. Előtte 3 óránként kell i kellett. Felváltva toltuk a feleségemmel. Végtelen körforgásnak tűnik, de elég hamar elrepül. Kitartás!
2018. dec. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
11 hetes a kisfiam. Fél 9-kor szopik és olyan este 10 felé alszik el. Onnan reggel 7ig biztos alszik, de pl most is alszik pedig mindjárt fél 8. Én kelek egyszer éjjel fejni mert a cicik nem bírják ki. Hozzátenném csak anyatejes babáról van szó. 5 hét 4 napos kora óta átalussza az éjszakát először reggel 6ig most meg 7ig.
2018. dec. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nálunk pl. Tegnap 10kor aludt el és úgy néz ki sikerült jól kiszívni az orrát mert aludt 3:40ig. Akkor orrszívás, kajcsi, játszás, 5:30óta alszik. De én már nem bírtam visszaaludni, de valahogy még a házimunkát sincs erőm elkezdeni😑úgyhogy itt nyomom a Gyakorit... 🙂
2018. dec. 18. 07:36
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

9 hónapos. Van, mikor 2-3 órát alszom, azt sem egyben,van, mikor 6-7 órát,annál több nem volt, mióta megszületett.

Nappal sosem tudtam lefeküdni aludni, mert születése óta nem egy nagy alvó nappal, 30 perceket alszik csak. Az meg mire elég. De már megszoktam.

2018. dec. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Este fél 10től reggel fél 7ig alszik kb. 5-8 ébredéssel.Délben 3 órát alszik, minden map alszom vele.

Másfél éves, még egy éjjelt sem aludtam végig.

2018. dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
A legrosszabb a nagyobb fél és 1,5 éves kora között volt. Én 10 előtt sose tudtam elaludni, sokszor 11 volt belőle, a nap 4 körül kezdődött és kelt is éjszaka, nehezen aludt vissza, nem ritkán 1 óra is kellett hozzá. A kicsi mellett többet aludtunk, ő nem kukorékolt hajnalban és éjjel is könnyen visszaaludt, mondjuk kevesebbet is ébredt fél éves korától.
2018. dec. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
A nagylány 6 hetes kora óta alszik este 8 és reggel 8 között, én is 8-ig vele együtt, de mivel 8 hónapos terhes vagyok a tesóval, általában hajnal 3-4-ig forgolódok, mire kényelmes lesz és el tudok aludni... nappal, ha nagyon hulla vagyok, ledőlök vele du. 😊
2018. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!