Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta anya és háziasszony...

Mióta anya és háziasszony lettem (munka mellett), nincs libidom. Nektek mitől van, aki hasonlo életű?

Figyelt kérdés

Amig relative szabadon éltünk, séták, bulik, szórakozás, összeköltözés, stb, valahogy volt spontenaitása a házaséletnek.


De mostanában, amikor pl elalszik a kicsi, vagy főzés, mosogatás közben rámstartol a párom, annyira nem spontán nekem semmi, olyan kiszámithato, hogy annyira nem kivánom igy, hogy annak is örülök, ha kibirom elutasitás nélkül, és oda tudom adni magam, de komolyan nem tudok semmit érezni, átkapcsolni, pl galuskaszaggato mosogatás közben, vagy babázás, pelenkacsere és maraton altatás után, stb

És az egészre még rátesz az is ha pl napközben a párom arrol írkál, hogy mit hogyan tervez velem estére, nemhogy csak a spobtenaitás esélyét is kiöli belőlem, de még megfeleltségi kényszert is belém ültet. Ez utobbit sikerrel megbeszéltem vele, hogy én előre nem szoktam pontrol pontra megtervezni az éjszakàt, enélkül sincs benne nekem semmi spontenaitás és lehozo, azota nem írkál ilyeneket.


De attol én még "fakir"maradtam.

Ez akkor màr örökre igy marad?


2018. dec. 20. 05:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt el is felejtettem irni, hogy ráadásul gyermeket is akar, testvért, de akár többet is, kb mostanában.
2018. dec. 20. 05:33
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Ezt vele kellene megbeszélni, nem? Mekkora a gyerek?
2018. dec. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nemigen szeretnék olyannal eléállni hogy asszexuális lettem joformán. Ezt én titkolom előtte.


Bölcsis a kicsi

2018. dec. 20. 05:53
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

És ő mennyi részt vállal a gyerek körül illetve a háztartásban?

Mert szerintem ott a probléma gyökere.

Ha nem lennél leterhelve, hamarabb eszedbe jutna a szex.

Erről beszéljetek!

2018. dec. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Vállalgat. Néha főz, takarit, gyerekkel játszik, amig én hajatmosok, teregetek.


Annyival kezdek képben lenni, hogy az életem lett joformán asszexuális.


Tényleg másbol sem áll, csak gyerek, melo, konyha és a párom, tàvolabbi család, barátnők. Olyan apácás az egész. Márcsak a biblia hiányzik és a kereszt a falról.

2018. dec. 20. 06:07
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem marad így örökre! A kislányom ovis, most lett kedvem a férjemhez igazán, hogy nem csak főállású anyuci vagyok. De ez mindenkinél más, valakinek nincs gondja vele gyerek mellett sem, valakinek gyerek nélkül is. Viszont az sehogy sem oké, hogy erről nem mersz a pároddal beszélni...
2018. dec. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Fura, hogy a napközbeni szexi üzenetek nem tüzelnek fel.

Persze a sponteneitás eltűnik jóformán, de attól lehet kívánni a szexet.

Szerintem a hozzáállásoddal van a baj, nem a jót hanem a rosszat látod.

Oké nokedliszaggatás közben nekem se a szexen jár a kezem, de napközben egy egy puszi-ölelésés-összenézés meghozza a kedvem az estéhez.

Na meg arra kell vigyázni, hogy ne legyen rutinszerű a szex.Játszani kell.

Ezt meg kell őszintén beszélni a férjeddel.

Én soha nem adom magam oda úgy, hogy nem kívánom.A párom nem is élvezné.

Magadban kell rendet tenni, leülni megbeszélni és megoldani.

2018. dec. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Letethelt vagy ezert nem is csoda, hogy nem kivanod a szexet. Eloszor is kellene egy kis idot szakits magadra. Menj el kozmetikushoz, fodraszhoz, manikuroshoz, stb, mert kezdetnek meg kell talald ujra a noiesseged. Hivj heti ket alkalommal bebiszitert vagy nagyit aki vigyazzhat par orat a gyerekre mig te kiszakadsz a gyerekneveles, munka, haztartas ordogi korebol.

Ha ez megvan es tudsz pihenni, torodni magadal ugy lelkileg(olvas, meditalj), mint fizikailag is akkor lassan visszaall a rend a szex teren is. Foleg ha elotte jo volt a szexualis eletetek.

2018. dec. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
*Leterhelt
2018. dec. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Azért görcsölök az üzenetektől is, mert élvezet nélkül nekem borzaszto nehezemre esik a szenvedélyt játszani, amit valahol ő vár tőlem. Már látom előre hogy főzés, gyerekpesztra után kaján vigyorral közelit és annyira kiszámitott az egész. Mint suli után a leckeírás.


Szerintem ha erről beszélnék, a végén belőle is kioltom a vágyat, mert ez lehozó és nem ellenkezőleg, nem inspirálo.aztán ő is csak görcsölne.


Várnék ugyan, de a gyerektémán is rajta van. Lenne kb fél-1-2 évem, aztán megint babázás és kezdődne előlről, vagy soha nem szülök testvért, ugye opcio az is.

2018. dec. 20. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!