Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák babákkal...

Egyedülálló anyukák babákkal - milyen az életetek?

Figyelt kérdés
Hogyan boldogultok? Fizet-e (mennyit?) párotok? Van-e segítségetek? Hogyan alakul napotok?
2018. dec. 20. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Jó volt. Megoldottam mindent. Nem fizetett semmit. Fizetett segítsegem volt. Rendezett napjaink voltak.
2018. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Én egész jól elboldogulok . Szerintem az ilyen helyzetekben a legnagyobb buktatót az anyagi gondok jelentik,ha anyagilag jól állsz a többi mellékes, apró-cseprő dolog. Én jól kerestem, rengeteg megtakarításom van, munkahelyről mentem szülni, a GYED-em ugyanannyi mint a fizetésem. A kicsi apja nem fizet semmit,de ez nem jelent különösebb gondot. Ha a kicsi körüli teendőkben kell segítség akkor az elsődleges segítőm anyukám,szerencsére ő is itt él a városban, jó egészségnek örvend, imád unokázni, de a nővérem is sokat tud segíteni,neki már 3 gyereke van, most ő is otthon van a legkissebbel. Aztán vannak barátnőim akikre szintén számíthatok. A napom nagyrészét a babával töltöm, nyílván a házimunka,ügyintézés mellett, miután elaludt pedig van egy kis időm magamra, de néha van hogy anyukámra vagy valakire rábízom és elmegyek valami babanélküli programra, szerintem kell ilyesmi is ahhoz,hogy kiegyensúlyozott maradjon az ember, nem szabad teljesen az anyai feladatokba temetkezni. Az anyagiak mellett ez a màsik kulcsa a sikeres egyedülálló anyukaságnak. Egy túlterhelt anyuka a babára is rossz hatással van.
2018. dec. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Áh, a francia, elfelejtettem hogy itt csak a mártíromság elfogadott. Azt kellett volna írnom, hogy ott maradtam pénz nélkül egyedul, majd bele rokkantam anyagilag és értelmileg, senki se segített és xar az élet.
2018. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%

Szegény egyedülálló gyerekek mind lelki serultek már születésüktől fogva.

Felnőttkorban mutatkozik ez még a jellemükön.

Bárki bármit mond az egy hatalmas sérülés egy gyereknek.

2018. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Találkoztam már jellemhibás felnőttel, akiknek összeházasodva maradtak szüleik egy látszat kapcsolatban. Van, hogy nem megy együtt, és mindenkinek jobb a különválás. Ezer oka van, hogy tönkre megy egy kapcsolat. Nem a kérdésemre kaptam az utolsótól a választ. A többieknek köszi!
2018. dec. 20. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!