Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adnátok a Kamilla nevet...

Ti adnátok a Kamilla nevet babátoknak?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok, és kislányunk lesz. Nagyon tetszik a Kamilla név, eddig mindenkinek. Mostanában ráadásul elég ritka is lett( legalábbis én egyet sem hallottam). Tetszik még: Zsófa, Luca, Míra, Lili, Diána

2018. dec. 24. 22:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Én adtam volna, a páromnak nem tetszett, így mást választottunk. Akárkinek mondtam, mindenkinek tetszett, szerintem is szép név:) Boldog babavárást és áldott ünnepeket!
2018. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Koleganöm lànya pàr hònapja szült, Kamilla lett a kislàny neve. Nekem pont azert tetszik, mert nem tucat név, szerintem szép, kellemes a hangzàsa.
2018. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 10-12 éve volt ennek egy röpke divatja. Akkor sem volt túlzottan gyakori, de egy kicsit felkapták.

Egy időben nekem is tetszett, annyira, hogy akár a gyerekemnek is adtam volna, manapság is tetszik, csak már nem annyira nagyon, hogy elnevezzem így a lányom.

2018. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Adnam, tetszik.
2018. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én kihagynám, a többi felsorolttal együtt
2018. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
A többi felsoroltból ismerek min.4-et de Kamillát egyet sem. Csuda szép név!
2018. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kellemes ünnepeket mindenkinek! 😊😊
2018. dec. 24. 23:17
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, adnám, ha a nevünk nem pont k betűre végződne. :)


(Tök vicces, pont most olvastam egy kérdést feljebb, ahol az a téma, hogy a szülők látják-e, ha a gyerekük nagyon csúnya lesz és beugrott egy ismerősöm, akinek a kislánya babaként nem volt valami szép és éppen Kamillának keresztelték. De ahogy cseperedik, úgy szépül. Nem is ismerek mást, akit így hívnának, úgyhogy felénk pl. nem is túl gyakori.

2018. dec. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szép név, nem adnám, mert van ami jobban tetszik, de gyönyörű a nev.
2018. dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mi adtuk, lassan már 4 éves. Azért az túlzás, hogy ritka név lenne.A százas listán a 43. ,és tavaly is majdnem 300 gyermek kapta. A mi környékünkön előfordul. Ismerni személyesen egyet sem ismerünk, de a játszótéren is több alkalommal hallottam, hogy a szülő kiabált a Kamilla nevű gyermekének. A bölcsis és most az ovis csoportjában egyedüli Kamilla, de ritmikus gimnasztikán van rajta kívül még kettő. Nagyvárosban élünk.
2018. dec. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!