Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 6 éves gyerekn...

Szerintetek egy 6 éves gyereknek mennyire normális karácsonyra 60 000 Ft-ért tabletet tabletet venni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 12:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
21%
Egyáltalán nem!!! Én 60000FT-ból tankönyveket vennék akkor de nem használnám fel az egészet. Akkor már 9 évesen kapjon egy kicsi okos telefont, de nem ennyi pénzből.
2019. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
43%
A hatéves gyereknek nem, de családi közös ajándéknak jó lehet. Egy-egy utazásnál le lehet foglalni egy-egy neki való játékkal, videóval, de legyen megszabva egy szigorú időkorlát.
2019. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
56%

Ennek a kérdésnek rohadtul nincs értelme.

1, Nem mindegy ki mekkora keresetből vesz 60 rugós tabletet.

2, És ha nem normális, akkor mi van? Összedől a világ?

3, Igazából semmi közöd hozzá, ki mennyiért mit vesz a gyerekének.

2019. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
40%

Savanyú a szőlő? Hogy

más 20eért vagy 100ért vesz neki, azt pont letojom.

Van aki 200 ért vesz asztali számítógépet neki. Ami úgy is kell a sulihoz, mert már alap egy iskolásnak h van otthon gépe és net.

Én is megvenném, ha annyiért találnék a kritériumaimnak megfelelőt. Jól állunk anyagilag. Nem kéne hitelt felvennem emiatt

2019. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
34%
Persze, rögtön mindenkit le kell pontozni, aki nem vesz meg a hat éves gyerekének 60 rugós tabletet.
2019. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
77%
Semmi közöm hozzá, de ha lenne is azt gondolom hogy ha nem okoz anyagilag gondot akkor miért ne. Engem egyáltalán nem érdekel kinek milyen cucca van és azt mennyiért vételezte de a kérdésed nem lep meg; ez az ország tele van menthetetlen irigykedőkkel.
2019. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
75%
Ha sikeresen befut a karrierem, és 8-10 év múlva a párommal jól fogunk keresni, én is szeretnék majd drága ajándékokat venni a gyereke(i)mnek. Nevelni és megtanítani neki a felelősségteljes költekezést és viselkedést ráérek az év többi 362 napjában, karácsonykor hadd legyen egy picit elkényeztetve :)
2019. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
38%
60 ezres tablet 😂 Az én gyerekemnek ipadje van amit az első szülinapjára kapott mert sokat utazunk. Árat inkább nem is mondok mert itt megköveznek. Mikor fejezitek már be a más zsebében turkálást? Utánanéztél mennyibe került a táblagép de most komolyan? Neked nem futja rá azért hőzöngsz itt? Hihetetlen komolyan mondom, nevetséges...
2019. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
29%
De akkor jó lenne egy okostelefon, ha már mindenki minden szrt meg akar venni. De egy 6 évesnek okostelefon is felesleges. Akkor kapjon 7 évesen egy kezdő okostelefon, és 12 évesnek már akkor jöhet a tablet.
2019. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
76%

A 3 évesemnek, van tablet. 40 ért vettem. Így hosszú úton tud mesét nézni az autóban. Nekem fontos volt a fémház és h sim foglalata legyen. Játszani is szokott rajta.

És???

Megtehetem!

2019. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!