Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a bruttó jövedelmem 131000...

Ha a bruttó jövedelmem 131000 ft volt, akkor a 75000 ft terhességi gyermekágyi segély reális? Azt hittem, hogy nagyobb összeg várható, mint amekkora a nettó jövedelmem volt!

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem reális , nem tudomhonnan gondoltad hogy többet fogsz kapni , bár így lenne!
2008. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyit kaptál? Kíváncsi vagyok, mert nekem is kb ennyi volt a br. Én azt hittem inkább kevesebb lesz.
2008. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Igen reális. Nekem 140 volt a bruttóm, kb. én is ennyit kaptam tgysra. Nem akarlak elkeseríteni de én az előző hónapban kaptam meg az első gyedet ami már csak 69 ezer volt, az ehavi gyed már csak 66 ezer. No ezt magyarázza meg nekem valaki...(költői kérdés volt).
2008. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!