Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalat? Van 2 közepes...

Tapasztalat? Van 2 közepes testű kutyusunk. Egy Staffi és egy staff keverék. Benti kutyák, egy szobában is alszunk velük.

Figyelt kérdés

Olyanok tapasztalatai erdekelnenek akiknek úgy lett gyermekük hogy volt nagyobb kutyusuk. És benti kutyusra gondolok

Min valtoztattak? A kutyusokat előre megpróbálták felkészíteni a változásra?

A közös alvast mindenképp megszuntetem én is.

De ebben igen tapasztalatlan vagyok hogy ilyenkor mi a teendő.

A kutyákról nem mondok le és nem ajandekozom el, ez szóba se jöhet!

A staffink 2 éves lesz sajnos mindent engedtunk neki ő volt a kis gyerek nekünk, elég makacs, fel ugralos ilyesmi de nem vad, meg semmi ilyen. A nevelesen a baba óta rajta vagyunk, ( kicsit későn, tudom ezt kis korában kellett volna) már mindegy 😁

A másik kutyus nem rég került hozzánk ő szuka, 8 hónapos elég nyugodt, gyerekek között nőt fel, de kerti kutya volt ( staff és argentin dog keverék) egyébként.

Ő azért szót fogad.

A másik kutyusunk is szót fogad de inkább a paromnak, és hát a babaval ugye én leszek itthon.

Szóval tippeket szeretnék meg hogy kinek hogy reagált a kutyája az új csaladtagra. Köszönöm :)



2019. jan. 5. 15:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Természetesen a baba érkezése után is ugyanúgy fogjuk őket szeretni és játszani velük stb, természetes hogy kicsit csökkeni fog az elején de nem áll szandekomban elhanyagolni őket utána sem.
2019. jan. 5. 15:08
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Oktató azt javasolta, mindent meg a szülés előtt valtoztassunk, ne vonjunk meg semmit a baba érkezése után, nehogy osszekombinalja és haragudjon a babára

Én házhoz hívtam oktatót párszor szülés előtt/után....ilyenkor a szakember alkalmazása nagyon fontos...

2019. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg tudnád mondani hogy hol lehet keresni ilyen személyt aki házhoz jön? Minden rendben szeretnék úgy hogy érdekelnek a lehetőségek
2019. jan. 5. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:

A gyerek szobába már most se engedjétek be őket. Fiam születésekor 3 kutyánk volt. Ennyit tettünk.

Amit még neked kell, szoktasd le a felugrálásról.

Ennyi

2019. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk "csak" egy kis csivavánk van, bárvteljesen más természetű, de kutya.

Az együttalvást megszüntettük terhesség alatt.

A kórházból hozott haza a párom pisis pelust, hogy szokja a szagot mire haza érünk.

Addig amíg nem kezdett el mászni a gyerkőc nem volt baj.

Mondjuk azóta sincs de sokkal több odafigyelést igényel.

Soha nem hagyom őket kettesben.

2019. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok...évekkel ezelőtt volt...keress rá a neten, rengeteg van. Menhelyeket is érdemes megkérdezni, ha viszonylag közel van.
2019. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!