Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép név szerintetek a Bettina...

Szép név szerintetek a Bettina (Tina, Betti) becenevekkel? Akiket így hívnak, szeretik a nevüket?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon kevés Bettinát ismertem, konkrétan csak kettőt. :) Mind a két lány gyönyörű, okos, határozott természetű, talán egy picit domináns nők is, akik mindig tudják mit akarnak (és sikeresek is). Ugyanakkor nagyon jó emberek.


Nekünk tetszik, hogy ritka név, és mind kislánynak, mind felnőtt nőnek elmegy, mert lehet becézgetni, de Bettinaként meg komolyságot sugároz és ha külföldre megy, ott is ismerik a "Betty" nevet. Egyelőre ezek az érveink mellette.



2019. jan. 6. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nem szép név.

Sokat ismerek

2019. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Én is Bettina vagyok! (: Én szeretem Tinának is szoktak becézni. Életemben talán egyet ismertem.
2019. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Szerintem szép neved van és ritka is.
2019. jan. 6. 17:08
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Szép név szerintem is, bár ritkának egyáltalán nem mondanám. Felnőtt és gyerek ismerősök között is több ilyen nevű van, de ettől függetlenül én is adnám a lányomnak.:)
2019. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Aki lepontozta a válaszolók kommentjeit, erősen szégyellje el magát!


Attól még, hogy neked nem tetszik, igenis, nagyon szép név, talán nem véletlenül nem is olyan ritka mint hittem! :)

2019. jan. 6. 18:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is Bettina vagyok , szeretem. Nekem 3 ismerősöm van aki Bettina , de minden Beatrix ismerősöm csak Betti... szóval ritkának nem mondanám ..
2019. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
A Bettina nem szép, a Tina önmagában igen. A Betti sem tetszik. A Bernadett az viszont már szép név. Azt egyébként talán Dettinek vagy Nadi-nak becézném. A Bettiről nekem mindig egy kicsit kövérded, kicsit butácska kislány jut eszembe, akinek a vonásai sem a legszebbek, viszont nagyon kedves, aranyos , jószívű. Ismerek is ilyet, de tőle elvonatkoztatva is ez tuti ez ugrana be; szóval fix, hogy nem befolyásolja. PL nekem a Teodóra névhez mindig sötét haj kapcsolódott, aztán időközben megismertem egy Teodórát, de a név alapján, amikor nem konkrét személyre gondolok, még mindig nagyon sötét barna, vagy fekete hajú lány jelenik meg előttem. Mondom, tehát, amikor nem konkrét személyre gondolok.
2019. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
*Csak hogy pl ilyen kérdéseknél, hogy milyen karakterre, külső jellemvonásokra asszociálunk egy ilyen névről, ilyen név alapján.
2019. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Én 4 Bettinát ismerek és egyik sem szimpatikus. Ráadásul az egyik tipikus cigánylány.
2019. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nálam a két lány akit ismerek és így hívnak, mindkettő magas, nyúlánk, és nagyon vékony. Az egyikük még fotó modellkedett is :) érdekes ez a kövér asszociáció.
2019. jan. 6. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!