Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vezető beosztásban dolgozó nők?

Vezető beosztásban dolgozó nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vezetőtő beosztásban dolgozó nők mennyi ideig maradtatok otthon a baba születése után? Utána, hogy oldottátok meg a mindennapokat?



2019. jan. 6. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Szia. 2 éves koráig terveztem, mert vissza kapok a helyem olyan a szerződése az új nőnek. De mivel teherbe estém így meg 3 évét maradok (1 éves a fiam). Utána a mindennapok? Ez jó kérdés... még nem tudom, de ki alakitok valamit, hogy mindenkinek jó legyen
2019. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Fúúú bocsi látom mennyi mindent írt át a telon remélem így is érthető
2019. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Mit vezetsz első, targoncát ? Ezzel a helyesírással még az is kihívás
2019. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Kedves 3# Bocsáss meg, hogy nem olvastam át mielőtt elküldtem. Biztos TE TÖKÉLETES VAGY. Megint hétvége van itt GYK-án látom 😂😂😂.
2019. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Első köszönöm a választ. Értettem mindent Utólag látom, hogy az én kérdésem is érdekesre sikeredett :)

Sajnos a két év nálunk sok..

2019. jan. 6. 16:50
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Én nem tudtam megoldani, hogy vezetőként és anyaként is helytálljak.

Nem tudtam 1 fenékkel megülni 2 lovat.

Itthon dolgozom.

2019. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Nekem ismerősöm van aki vezető. Azt nem tudom, h ő meddig maradt otthon, csak azt hogy telnek a mindennapok. Bébiszitter hozza el suliból a gyerekeket, utána este 7-ig ő van velük otthon. A tavaszi, őszi, téli szünetekre pár nap szabit vesz ki, a többit a bébiszitter viszi. Nyáron úgy tudom 2-3 hét szabija van, azt a gyerekekkel tölti ezen kívül a bébiszitter vigyáz rájuk.
2019. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Én csed alatt nem dolgoztam, de aztán otthonról muszáj volt, plusz néha be is kellett menni. 1 éves kora óta heti 2 napot bejárok, a kisfiamra a sógornőm vigyáz addig. Én nem akartam visszamenni 3 éves koráig, de sajnos nem tudják nélkülem megoldani. Vezető beosztásban nem egyszerű. Sokszor gondoltam rá, hogy hagyom a csudába az egészet (pedig szeretem a munkám), majd lesz valami. De nem könnyű jó és rugalmas munkahelyet találni, úgyhogy örülök, hogy így alakult.
2019. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Én sem tudtam megoldani, illetve úgy ahogy lehetett volna, nem akartam. Elengedtem, már nem az a fontos. Nekem nem volt opció, hogy egy bébiszitterre bízzam a pici gyerekem. Neki az anyjára van szüksége. Ha vállaltam, szeretnék az anyja lenni és nem csak az eltartója, törvényes képviselője.
2019. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekem fél évet ajánlottak fel, utána fel évig 4 órában, majd 1 év után teljes munkaidőben.

Egyébként nagyon családcentrikusak, csak ennyit tudnak megoldani nélkülem. Én is gondolkodtam, hogy váltok, de nagyon szeretem a munkám, jó a légkör és itt már elértem valami, amiért elég sokat dolgoztam. Nem szeretném az elején kezdeni. Viszont a félév nagyon kevés..

2019. jan. 6. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!