Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mirenàsok, megnyugtatnàtok?

Mirenàsok, megnyugtatnàtok?

Figyelt kérdés
Lassan két éve van fent a Mirena. Múlt hónapban màr csak egy napos volt a vérzésem. Pàr napja fàj a hasam, nem görcsöl, tompàn fàj. Ma kicsit pecsételek is. 5-e körül kellett volna megjönnie. 3-àn volt egy napos pecsételésem.Attól tartok, hogy elmozdult. Tudom, menjek orvoshoz, de két kisgyerek mellett nem olyan egyszerű eljutni... Szerintetek, ha elmozdult volna, az milyen fàjdalommal jàrna? Görcsöléssel? Rendes vérzéssel?
2019. jan. 11. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszerűen kiesett, minden tünet nélkül. Vagyis előtte volt hőemelkedésem, ami a kiesés után lázba csapott át, de a gyerekek betegek voltak, gondoltam tőlük kaptam el valanit. Hat nem, valószínű akkor már elindult kifelé. Nagyon ritka egyébként, hogy elmozdul,leesik. Jelzőszálat érzed? Orvosom pályafutása alatt en voltam az első.
2019. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rövidre vàgta a doki a jelzőszàlat, így nem tudtam soha kitapintani. Neked meddig volt fent?
2019. jan. 11. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Fél év

Életünk legdrágább fogamzásgátlója volt 😂

2019. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs vele gondom, csak mindig attól tartok,ha kicsit is fàj a hasam, hogy elmozdult... Orvosomat nem akarom minden butasàggal zavarni...
2019. jan. 11. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Előtte nekem se volt bajom. Se görcs, semmi. Még a felhelyezés se fájt, kellemetlen se volt. Úgyhogy nagyon meglepődtem, amikor kiesett.
2019. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmozdul/kiesik és nem hat rendesen, akkor visszaerősödne a vérzés. Attól függetlenül én is parázok, néha tesztet is veszek, mert ha alig vérzik az ember akkor sosem lehet biztos.. Én is kérdezhetek ha még olvassátok? Nektek nem csökkentett libidót? Félek hogy nekem ettől tűnt el a libidóm:( pedig olyan kényelmes és biztonságos!
2019. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De, sajnos nekem is csökkent. Igaz, két kis gyerkőc mellett, akik egész nap pörögnek, és akiket képtelenség 11 előtt àgyba rakni, lefàrasztanak mindkettőnk, így mire ők elalszanak, addigra legtöbbször mi is...
2019. jan. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!