Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj, ha én nem szeretnék...

Baj, ha én nem szeretnék gyereket? Ez változhat idővel?

Figyelt kérdés

Igaz, még csak 22 éves vagyok és egyetemista, szóval ez még elég messzi téma nálam. De már most úgy érzem, hogy én nem szeretnék majd gyereket később sem. Ez változhat idővel, ha majd pl. lesz valakim?


Én enélkül is teljesnek érzem az életemet. Csak azért szomorú ez, mert a szüleim meg számítanak rá, hogy lesznek majd unokáik. És ha szóba kerül, akkor mindig mondom nekik, hogy tőlem ugyan nem, de erre mindig rosszul reagálnak, és azt mondják, hogy "de buta vagy, majd később másképp fogod ezt látni úgyis". De csak telnek az évek, és én még mindig ugyanúgy érzek. Változhat még?


2019. jan. 14. 01:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen lehetseges hogy majd ha lesz egy komoly kapcsolatod es a parod szeretne egy babat, lehet kedvet kapsz hozza es akarsz majd. Viszont nincs ra garancia. Meg fiatal vagy egyetemista, lehet ha mar karriert csinalsz es elsz meg akkor azt fogod mondani hogy megiscsak szeretnel babat
2019. jan. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
88%
Van, akinél ez megváltozik, van, akinél nem. Én tizenéves koromtól tudtam, hogy nem szeretnék gyereket és ez a dolog azóta sem változott. 38 éves vagyok.
2019. jan. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Egyébként még mindig valószínűbbnek tartom, hogy örökbe fogadjak, minthogy sajátot szüljek.
2019. jan. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

#3 vagyok

Bocs, lemaradt:


De én is úgy érzek, mint te. Nem szeretném.

2019. jan. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

En regen mindig azt mondtam, hogy nem szeretnek gyereket viszont belul tudom, hogy ugyis lesz nekem :D

Szoval ez ilyen is olyan is. De en nagyon fiatal vagyok meg:)

2019. jan. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj

És még változhat is


Viszont a párkapcsolatban fontos ezt mindig tisztázni


Én 21 voltam amikor a férjem összejöttem és én már tudtam hogy egyszer majd valamikor szeretnék mindenképpen gyere ő akkor nem szeretett volna de úgy volt vele hogy nála ez biztosan változik


Kilenc évvel később lett gyerekünk

2019. jan. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de túl fiatal vagy ezt most eldönteni, meg kell hozzá majd egy pasi, aki szintén nem akar.
2019. jan. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen én sem akartam. Aztán megismertem a férjemet, most várjuk a másodikat. Neki tudtam, hogy örömmel szülnék, de ha nem ismerem meg, lehetséges, hogy nem lenne gyerekem.

Szerintem ehhez olyan partner is kell, akinél érzed, hogy neki vállalnál. Persze ez nem biztos. Az ember véleménye bármikor megváltozhat.

2019. jan. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj? Egyáltalán nem az, van akinek nem is való (példa én)..

Több olyan embert ismerek, akiknél ez nem változott, pedig minden adott lenne egy gyerekhez, és ismerek olyant, aki külső nyomásra házasodott és vállalt gyereket és nagyon kivan miatta.

Változhat, de az sem baj ha nem

2019. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

22 evesen szinte gyerek vagy, meg van 20 eved eldonteni.

22 evesen en sem akartam, 33 evesen mar igen.

2019. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!