Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a kedvenc aranyköléseitek...

Mik a kedvenc aranyköléseitek a gyerekeitektől/kistesótól?

Figyelt kérdés

Nekem: észrevetted, hogy lassaban fogy el 2 liter víz, mint 1 liter?

Hukufejű (mai napig nem tudom a jelentésést)

Olyan az illatod, mint egy málnaízű szivárvány sötétebbik vége

Kicsi narancs, nagy mandarin

Olyan kicsi vagy, hogy az már nagy

Ha majd kinövöm a ruháimat, neked adom (4 éves volt)

Ica tí (ice tea)

A szomszéd nem csak csúnya, hanem ronda is

Nektek mik a kedvenceitek? :)


2019. jan. 16. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Fiam kb 3 évesen azt mondta titnok ügynös lesz, ha felnő.
2019. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Az én fiam még most kezd beszélni. Az első “mondatai” a napokba így hangoztak:

-Apa, gyere!

-Cica, gyere!

Alig vártam, hogy hozzám is intézzen végre pár jó szót, hát ma megkaptam:

-Anya, épíccsé! (Építsek én is vele építőkockával)

2019. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
"Olyan az íze, mint a poros cipőnek." - 3 évesem bármilyen ételre, ha nem akar enni.
2019. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Anya! Delfint kakiltam. Mondta az akkor 3-4 éves fiam. 😂
2019. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

4 éves kislányom a nyáron kakilt a bilibe. Kicsit hígabbra sikerült neki a dolog. Megnézte,és így szólt: "anya,olyan meleg van,hogy még a kaki is megolvadt".

Múlt héten pedig simogattam a haját,és közben mondtam az apjának,hogy mennyire elkezdett neki sötétedni,erre ő teljesen komoly arcal odaszólt nekünk,hogy " igen, a sok kakaótól".

2019. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

A kisfiam tavaj, elsőben rajzórát mesélve kifejtette, hogy ők ott kecskét csináltak. Fogtak egy papírt, tettek bele agyat, szívet májat meg három (!) belet, ragasztottak rá szarvakat és kész volt.

Kérdeztem, hogy ha megkérdem a tanítónénit, akkor ő is ezt fogja mondani? Bőszen bólogatott, hogy igen :) Kb 2 perccel később bevallotta, hogy nem csináltak rajzórán kecskét. Hanem rénszarvast :D


Megkérdeztem a tanítónénit. Annyira röhögött, hogy minden egyes szavát igazolta, úgy volt :D

2019. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*tavaly* bocs :o
2019. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Kisfiam 3 éves kora körül: a konyhában voltunk, almát hámoztam almaleveshez. Felkockáztam, ekkor megszólalt, "mi az, krumpli lett belőle?"

Most nyáron 5 évesen: játszótéren egy kisfiú, 2 év körüli akart vele játszani. Követte, beszélt hozzá, de még nem nagyon tudott beszélni. A fiam erre azt mondta neki: "én nem értem mit mondasz. Angolul beszélsz?"

De szinte minden nap van valami beszólása, míg kisebb volt még írtam is őket. Sajnos már nem emlékszem, ez a kettő maradt meg nagyon.

Kíváncsi vagyok a kistesónak milyen aranyköpései lesznek majd, ő 7 hónapos.

2019. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"Gyere Tata, megfőtt a papleves!"
2019. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!