Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azalea fogamzásgátlónál ez...

Azalea fogamzásgátlónál ez normális?

Figyelt kérdés

Január 11-én voltam orvosomnál 6 hetes kontrollon, ahol bár még véreztem, minden rendben volt. Kis barnázás még volt, de Fogamzásgátló tablettát írt fel és azt mondta mivel nem tudjuk hogy ez menstruáció-e vagy sem, kezdjem el szedni.


Elkezdtem pénteken, és vasárnapra megszűnt a vérzés, barnázás is viszont ma megint elkezdtem vérezni, rendes piros..


Hát nem tudom, ez így rendben van?


Olvastam a betegtájékoztatón hogy lehet közti vérzés, de ettől még véd a gyógyszer? Illetve, ez így lesz végig a szedés alatt hogy hol vérzek hol nem?


2019. jan. 18. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szinte ugyanígy jártam én is, orvosom szerint barnázgatás előfordulhat, rendes piros vérzés nagyon ritka. Azt mondta szedjek rutascorbint és várjak pár napot, szerinte menstruáció. Egy hètig tartott, azóta semmi. A leveleket a vérzés ellenére tovább kell szedni, és igen, ha rendesen szeded, akkor véd, főleg ha szoptatsz is.
2019. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy görcsölsz is? Mert én görcsöltem szóval nálam valószínűleg tényleg menzesz volt.. de ha sűrűn lesz ilyen, mindenképpen beszélj róla az orvosoddal. Előző voltam
2019. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy mentem a dokihoz hogy még barnáztam, de ahogy elkezdtem szedni kb egyidőben jött a piros vér is, és azóta is reggelente kijön egy kisebb lökettel, vagy ha tüsszentek pl., néha görcsölget de szinte alig, és hát lehet hogy mensi, de már egy hete tart!
2019. jan. 20. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!