Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatalok, akik nem vállaltok...

Fiatalok, akik nem vállaltok gyereket! Miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés
Miért döntöttetek így, mi az oka? Nemet és kort is írjatok légyszi és, hogy kapcsolatban született meg a döntés vagy egyénileg. Köszönöm!

2019. jan. 18. 09:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted hány olyan fiatal olvas itt ebbe a témában, aki nem akar gyereket?
2019. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Jobban jársz ha másik kategóriába átteszed gyorsan ezt a kérdést mert itt nagyon ki fogsz kapni!
2019. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

"Fiatalok, akik nem vállaltok gyereket!"


Mindezt a gyerekvállalás kategóriában...

2019. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mégis hova írjam ki? Talán a tudományok kategóriába? Jah, hogy itt csak a pelenka fajtàkat vitatják meg a kommentelők, értem.
2019. jan. 18. 10:01
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nincs igaza az első három kommentelőnek, vagy legalábbis csak részben van igaza: rengetegen olvasgatják ezt a kategóriát olyanok közül, akik nem akarnak gyereket.

Millió meg egy olyan kérdés van, hogy "Miért akr az ember gyereket?" (Persze, sokféle megfogalmazásban).

Oda rendszerint a válaszolóknak legalább a fele leírja, hogy miért NEM akar. Szval sok ebbe a kategóriába nem való ember is itt van, és olvasgat.

2019. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm! Többek között ezért is bàtorkodtam én is ide írni.
2019. jan. 18. 10:18
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem csak tudományok kategória van. Gondolhatnád, hogy aki nem akar gyereket az nem olvassa a gyermekvállalás kategóriát. A "felnőtt kapcsolatok" vagy a "családi kapcsolatok" ba a helye.
2019. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 Látom nem sikerült felfogni, amit az 5-ös válaszoló írt...
2019. jan. 18. 10:23
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Neked sem sikerült, megnézheted hány választ kaptál amit a kérdésedre írtak.
2019. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Rendben, kiírtam máshová a kérdést, remélem most mindenki boldog!
2019. jan. 18. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!