Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan terelitek el a...

Ti hogyan terelitek el a gondolataitokat a babatémáról?

Figyelt kérdés

Van már egy kislányom. Szeretnék még egy gyereket. Szerintem most lenne ideális, férjem szerint meg mostanában nem. Mindig is két gyereket terveztünk. Anyagilag is simán beleférne. Nem azt mondja, hogy soha, csak hogy mostanában biztosan nem. Imádja a kislányát egyébként, nagyon jó apa. Nem is meggyőzni akarom, csak valahogy elterelni a gondolataimat. Nektek ez hogy sikerül? Sokat játszunk a kislányommal, ő is lefoglal,elvagyunk,imádom.Pont ezért is jut eszembe mindig h de jó lenne mégegy gyerek.

Ez így lesz már addig amíg férjem meg nem gondolja magát?Nálatok elmúlt egy idő után ez az érzés?Ti mivel győzitek meg magatokat, hogy jó lenne még várni?



2019. jan. 21. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egyezzetek meg egy mindkettőtöknek elfogadható határidőről. Így ő sem érzi magát kényszerítve, de te sem érzed, hogy csak lóg a levegőben, és megnyugodhatsz. Tudom, hogy nehéz várni, amikor vágyna rá az ember, de a gyerekvállalás pont egy olyan dolog, amiben mindkét fél érzései, félelmei, aggályai, vágyai ugyanolyan mértékben fontosak. A kulcs a kompromisszum.
2019. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva volt. A férjem érezte hogy akar lehetne kistesó, én meg vártam volna. Azt beszéltük meg, hogy a sorsra bízzuk. Nem számoltam napokat, csak hagytuk hogy törtenjenek a dolgok. Az 5. hónapban estem teherbe. Így utólag, jó volt ez így. A kislányoddal, napi teendőkkel talán kicsit el tudod terelni a gondolatod, de ez ösztönből jön.
2019. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!